У Центрі обслуговування платників надано понад 30 тисяч послуг

nus.in.ua, 3 лютого 2015, 11:05
0
247
Роздрукувати
У Центрі обслуговування платників надано понад 30 тисяч послуг

 Впродовж 2014 року в Центрі обслуговування платників головного офісу Золочівської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 30822 послуги, з яких 5568 адміністративних.

     З приводу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків звернулися 3035 платників. Крім цього, працівниками Центру зареєстровано 515 розрахункових книжок, 315 книг обліку розрахункових операцій, 217 книг обліку доходів і витрат, видано 322 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, 347 довідок про відсутність заборгованості із сплати податків та зборів, а також 817 інших дозвільних документів.

     При відвідуванні Центру 1769 платників отримали особисті консультації з питань нарахування та сплати податків, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення податкових декларацій тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама