Щодо відображення акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів у розрахун

nus.in.ua, 8 квітня 2015, 18:15
0
275
Роздрукувати
Щодо відображення акцизного податку з роздрібного продажу                 підакцизних товарів у розрахун

Золочівська ОДПІ повідомляє, що з метою забезпечення правильності відображення в розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів Державна фіскальна служба України надала роз’яснення, згідно з яким розрахунковий документ обов’язково повинен містити ставку й суму акцизного податку. Приклади програмування акцизного податку в РРО наведено в листі ДФС України від 31.01.2015 р. № 1848/6/99-99-22-07-03-15.

Нагадуємо, що з 1 січня 2015 року запроваджено нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів за ставкою 5 відсотків від вартості товару.

Для правильного відображення акцизного податку в розрахункових документах платникам варто звернутися до центрів сервісного обслуговування для програмування касової техніки. Перепрограмування РРО не тільки забезпечить відповідність розрахункових документів вимогам чинних нормативно-правових актів, але й полегшить обрахунок цього податку при декларуванні.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама