Боротьбою з економічними правопорушеннями займатиметься Служба фінансових розслідувань

nus.in.ua, 15 серпня 2014, 15:53
0
346
Роздрукувати
Боротьбою з економічними правопорушеннями займатиметься Служба фінансових розслідувань

Про це повідомила заступник начальника Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області Ірина Лазорчик під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості.

   Ірина Тадеївна зазначила, що буде створено Службу фінансових розслідувань, яка поєднуватиме контрольно-перевірочні функції та функції досудового розслідування у сфері запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями. Нове відомство об’єднає Державну фінансову інспекцію, підрозділи податкової міліції, Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України, які протидіють злочинам у сфері економіки. Служба не перебиратиме на себе функції колишніх органів, а відповідатиме європейським принципам, сприятиме переформатуванню застарілої системи, яка продемонструвала свою неефективність. Така реформа дозволить не тільки ліквідувати дублювання функцій, а й зменшить тиск на бізнес, сприятиме фінансовій прозорості та створенню для всіх рівних і справедливих правил.

   Проінформувала, що створення такого органу передбачено проектом закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями», запропонувала долучить до його обговорення.

    Крім цього, посадовець розповіла про Концепцію реформування податкової системи України, яка передбачає скорочення кількості податків з 22 до 9, реформування ЄСВ, ПДФО та ін.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама