ОДПІ
15:53, 15 серпня 2014
949
0

Боротьбою з економічними правопорушеннями займатиметься Служба фінансових розслідувань

Боротьбою з економічними правопорушеннями займатиметься Служба фінансових розслідувань
Admin
Фото: НУС

Про це повідомила заступник начальника Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області Ірина Лазорчик під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості.

   Ірина Тадеївна зазначила, що буде створено Службу фінансових розслідувань, яка поєднуватиме контрольно-перевірочні функції та функції досудового розслідування у сфері запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями. Нове відомство об’єднає Державну фінансову інспекцію, підрозділи податкової міліції, Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України, які протидіють злочинам у сфері економіки. Служба не перебиратиме на себе функції колишніх органів, а відповідатиме європейським принципам, сприятиме переформатуванню застарілої системи, яка продемонструвала свою неефективність. Така реформа дозволить не тільки ліквідувати дублювання функцій, а й зменшить тиск на бізнес, сприятиме фінансовій прозорості та створенню для всіх рівних і справедливих правил.

   Проінформувала, що створення такого органу передбачено проектом закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями», запропонувала долучить до його обговорення.

    Крім цього, посадовець розповіла про Концепцію реформування податкової системи України, яка передбачає скорочення кількості податків з 22 до 9, реформування ЄСВ, ПДФО та ін.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.