Військовим передано нові топографічні карти від "Громадянської позиції"

nus.in.ua, 3 вересня 2014, 23:12
0
827
Роздрукувати
Військовим передано нові  топографічні карти від

«Громадянська позиція» передала в зону АТО нові топографічні карти для наших військових – як в електронній, так і в класичній друкованій версіях.

Три тижні тому на прохання  добровольчого батальйону «Донбас», що надійшло до Анатолія Гриценка, активом «Громадянської позиції» у стислі терміни було організовано розробку та виготовлення нових топографічних карт.

Версія карт надсучасна – 2014 року. В їх розробці взяли участь провідні вітчизняні підприємства, що спеціалізуються у цій сфері. Робота була виконана виключно на волонтерських засадах, включаючи фінансування.

 Це – карти найбільших міст та прикордонних районів Донбасу, в т.ч. міста Донецьк, Луганськ, Горлівка, інші гарячі точки зони АТО та детальні карти Донецької і Луганської областей в цілому.

Перші «сигнальні» примірники карт протягом останніх двох тижнів вже пройшли випробування на передовій  – від військових надійшли позитивні відгуки.

Близько 1000 комплектів топокарт «Громадянською позицією» вже передано військовим підрозділам Збройних Сил України, прикордонникам, батальйонам Територіальної оборони, добровільним військовим формуванням.

Зараз доопрацьовуються карти інших важливих для сил АТО міст і районів Донбасу, найближчим часом їх також буде передано за призначенням

  

ТЕГИ: АТО, допомога, газета, 39 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама