ЦВК відновила Оробець кандидатом в мери Києва

nus.in.ua, 16 тра 2014, 01:52
0
465
Роздрукувати
ЦВК відновила Оробець кандидатом в мери Києва

ЦВК одноголосно відновила Оробець як кандидата в мери і в депутати Київради на чолі списку партії "Нове життя".

Центральна виборча комісія (ЦВК) відновила Лесю Оробець кандидатом на посаду міського голови Києва. Про це стало відомо в ході засідання ЦВК.

Так, рішенням ЦВК було скасовано постанову Київської міської виборчої комісії від 13 травня 2014 р.

Сама Оробець на своїй сторінці в Facebook написала, що ЦВК одноголосно відновила її як кандидата в мери і в депутати Київради на чолі списку партії "Нове життя".

Нагадаємо, раніше заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що Центральна виборча комісія може переглянути рішення територіальної виборчої комісії про зняття з виборчих перегонів в Києві Лесі Оробець та Івана Салія. "ЦВК наділена повноваженнями за власною ініціативою переглянути певні рішення територіальних виборчих комісій, якщо такі рішення не суперечать законодавству України", - зазначив він.

"В тому випадку, якщо ми на засіданні встановимо факт порушення з боку ТВК про скасування реєстрації двох кандидатів, то, на мою думку, ЦВК тоді прийме рішення про скасування постанови ТВК", - додав Магера, зазначивши, що рішення ЦВК має бути не пізніше п'ятниці.

Нагадаємо, 14 травня Оробець заявила, що територіальна виборча комісія зняла її кандидатуру на посаду мера Києва кандидатуру в депутати Київської міськради від партії Нова життя. "Формальною підставою було те, що в мери я іду як самовисуванець і як безпартійна очолюю партійний список", - повідомила народний депутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама