Забезпеченням армії будуть займатися волонтери

nus.in.ua, 6 січня 2015, 00:53
0
517
Роздрукувати
Забезпеченням армії будуть займатися волонтери

Волонтери будуть відповідати за речове і продовольче забезпечення всієї української армії.

Речовим і продовольчим забезпеченням української армії офіційно будуть займатися волонтери, повідомив радник Президента Юрій Бірюков, передає Інтерфакс-Україна."Годину тому міністром оборони було прийнято рішення про реформування Департаменту держзакупівель і призначення директором цього департаменту Неллі Стельмах", - повідомив Бірюков.

Він зазначив, що Стельмах стояла біля витоків волонтерського руху.

За його словами, процес її офіційного призначення на цю посаду займе декілька днів, після чого у неї "з'явиться повний спектр повноважень із речового і продовольчого забезпечення української армії".

"З цього моменту ми можемо говорити, що, по суті, саме представники волонтерів будуть відповідати за речове і продовольче забезпечення всієї української армії. Для нас, по суті, це перемога", - наголосив він.

Бірюков нагадав, що у складі Міноборони півтора місяці тому був створений центр взаємодій з волонтерами, до якого увійшли вісім волонтерів.

За словами радника, за минулі півтора місяця волонтерам "не вдалося нічого зробити через тотальний опір будь-яким реформам всередині системи кадрового складу Міністерства оборони".

Бірюков також повідомив, що протягом першого кварталу 2015 року поставки продовольства забезпечуватимуть, як і раніше, чотири українські компанії, які займалися цим і в попередні роки. Проте потім будуть внесені законодавчі зміни, які дозволять здійснювати електронні торги за участю будь-яких компаній.

Радник Президента наголосив, що в 2014 році через бездіяльність працівників Департаменту державних закупівель фактично не було використано 60 мільйонів гривень через зірвані контракти із речового забезпечення.

Забезпеченням спецназу в зоні АТО займаються тільки волонтери - джерело

Бірюков також повідомив, що в системі Міністерства оборони та Генерального штабу "буде ланцюг звільнень" і нових кадрових призначень, про що буде оголошено на прес-конференції 8-го січня.

Як повідомлялось, 1 листопада міністр Степан Полторак звільнив з Міноборони відповідальних за забезпечення армії і набрав на роботу у відомстві волонтерів.

ТЕГИ: Міноборони, армія, Адміністрація Президента, волонтери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама