Політика
00:53, 06 січня 2015
1188
0

Забезпеченням армії будуть займатися волонтери

Забезпеченням армії будуть займатися волонтери
Admin
Фото: НУС

Волонтери будуть відповідати за речове і продовольче забезпечення всієї української армії.

Речовим і продовольчим забезпеченням української армії офіційно будуть займатися волонтери, повідомив радник Президента Юрій Бірюков, передає Інтерфакс-Україна."Годину тому міністром оборони було прийнято рішення про реформування Департаменту держзакупівель і призначення директором цього департаменту Неллі Стельмах", - повідомив Бірюков.

Він зазначив, що Стельмах стояла біля витоків волонтерського руху.

За його словами, процес її офіційного призначення на цю посаду займе декілька днів, після чого у неї "з'явиться повний спектр повноважень із речового і продовольчого забезпечення української армії".

"З цього моменту ми можемо говорити, що, по суті, саме представники волонтерів будуть відповідати за речове і продовольче забезпечення всієї української армії. Для нас, по суті, це перемога", - наголосив він.

Бірюков нагадав, що у складі Міноборони півтора місяці тому був створений центр взаємодій з волонтерами, до якого увійшли вісім волонтерів.

За словами радника, за минулі півтора місяця волонтерам "не вдалося нічого зробити через тотальний опір будь-яким реформам всередині системи кадрового складу Міністерства оборони".

Бірюков також повідомив, що протягом першого кварталу 2015 року поставки продовольства забезпечуватимуть, як і раніше, чотири українські компанії, які займалися цим і в попередні роки. Проте потім будуть внесені законодавчі зміни, які дозволять здійснювати електронні торги за участю будь-яких компаній.

Радник Президента наголосив, що в 2014 році через бездіяльність працівників Департаменту державних закупівель фактично не було використано 60 мільйонів гривень через зірвані контракти із речового забезпечення.

Забезпеченням спецназу в зоні АТО займаються тільки волонтери - джерело

Бірюков також повідомив, що в системі Міністерства оборони та Генерального штабу "буде ланцюг звільнень" і нових кадрових призначень, про що буде оголошено на прес-конференції 8-го січня.

Як повідомлялось, 1 листопада міністр Степан Полторак звільнив з Міноборони відповідальних за забезпечення армії і набрав на роботу у відомстві волонтерів.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.