Укрaїнa
12:39, 02 січня 2015
1099
0

В Україні 17-річних юнаків почали ставити на військовий облік

В Україні 17-річних юнаків почали ставити на військовий облік
Admin
Фото: НУС

У військових комісаріатах розпочалася приписна кампанія юнаків 1998 року народження, повідомили в Міноборони.

В Україні розпочалися заходи приписної кампанії юнаків 1998 року народження, повідомляє прес-служба Міністерства оборони в п'ятницю.

Як повідомив заступник Запорізького обласного військового комісара полковник Михайло Логвинов, приписна компанія триватиме до 31 березня.

"Під час проходження медичних комісій юнаків оглянуть лікарі. Також психологи та офіцери військкоматів будуть вивчати їхні морально-ділові та фізичні якості", - розповів він.

"На підставі отриманих результатів кожен допризовник буде знати про те, в якому саме роді військ він зможе проходити службу, або ж причину зняття з військового обліку. Найкращим серед приписників буде запропоновано вступити на навчання до вищих військових навчальних закладів", - додав Логвинов.

При цьому у відомстві не уточнили, скільки всього буде поставлено на військовий облік юнаків у нинішньому році по всій Україні.

Як повідомляють, нова хвиля мобілізації в Україні розпочнеться 20 січня 2015 року, в її ході планується призвати на службу близько 50 тисяч чоловік - як військовослужбовців запасу, так і солдат-строковиків.

Військові, які поповнять лави ЗСУ в рамках четвертої хвилі мобілізації в січні, будуть спрямовані в зону АТО не раніше березня 2015 року.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.