Відновимо дитячий майданчик у парку

nus.in.ua, 10 листопада 2014, 14:56
2
730
Роздрукувати
Відновимо дитячий майданчик у парку

Дитячий майданчик у міському парку відпочинку «Здоров‘я» з роками  втратив свою привабливість і став неохайним та небезпечним для дітей.

«У нашому міському парку відпочинку «Здоров’я» дуже багато зроблено завдяки ініціативі міського голови Ігоря Гриньківа. Його розчистили, тут посадили багато молодих сосен, які  прийнялись і дають багато кисню. У парку завжди гуляє багато дітей. Та вони не мають змоги бавитися на дитячому майданчику, оскільки тут є багато старих, поламаних небезпечних залишків від гойдалок, а також  ця територія дуже засмічена. Треба відновити гірку та аварійні гойдалки, які є на майданчику, бо діти можуть травмуватися, прибрати сміття, – каже Світлана СИДОРОВИЧ, яка мешкає поблизу озера і часто із сином Богданом гуляє у парку. – Треба брати ініціативу у свої руки і відновити цей майданчик, адже це – для наших дітей. Добре, що коли його будували зробили огорожу, але на сьогодні її також треба відремонтувати.  Хочеться вірити, що коли приберемо та впорядкуємо цей майданчик, що знаходиться  поблизу церкви Святого М. Чарнецького,  його не будуть засмічувати та руйнувати».

 

 

Допомогти мешканцям вирішити проблему відновленням дитячого майданчика зголосилась і голова об‘єднання «Самопоміч»  Вікторія ШУМАКОВА: «Цю проблему можна і треба вирішити. Ми звернулись з листом до міського голови Ігоря Гриньківа, у якому просили посприяти нам у відновленні дитячого майданчика у  нашому парку «Здоров‘я». Також будемо залучати мешканців та активних золочів‘ян, які люблять гуляти тут з дітьми. Треба прибрати це місце  та зробити з цього занедбаного майданчика – гарний впорядкований дитячий майданчик для активного дозвілля маленьких жителів нашого міста.»

 Віриться, що і цей дитячий майданчик завдяки ініціативі мешканців за допомоги голови об‘єднання «Самопоміч» та міського голови Золочева  стане окрасою міського парку та улюбленим місцем відпочинку нашої дітвори.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: дитячий майданчик, Золочів, газета, 49 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

2 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Ірина — 15 липня 2016 14:03
на цей майданчик вже збирала  гроші депутат нашої міської ради,прізвища не пам"ятаю, я так зрозуміла, що перед конкурсом мікропроектів.... на жаль, самі бачите, шо гроші ми викинули на вітер, а мо положили в чиюсь кишеню??? 
Пользователь offline Gazeta — 26 липня 2016 15:22
Ірина,
Учора розпочато роботи із будівництва майданчика. А гроші підуть на співвфінасування. Є певні процедури виділення коштів з обласного бюджету. Проведення тендерів на будівництво тощо. Мабуть варто поцікавитись у депутата, у спеціалістів міської ради про кошти, про проектні та інші роботи.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама