Укрaїнa
16:29, 15 червня 2014
1291
0

П'ятий президент незалежної України

П'ятий президент незалежної України
Admin
Фото: НУС

7 червня 2014 року. День інавгурації Президента України Петра Порошенка. У його постаті, у поведінці, у кожному русі, погляді, у кожному слові, у планах і намірах відчувається впевненість, надійність, спокій, затишок. Поряд з Президентом України його дружина. Гарна, інтелігентна, вишукана і скромна. Видається, що почувається захищеною, як за кам‘яною стіною. Вона його тил, вона його опора. Мати його дітей, вірна, кохана, єдина дружина. Відтепер Марина Порошенко – перша леді України. А ще бабуся новонародженого саме в цей день онука. Ось так він, новообраний Президент України,  має вести надалі рідну Україну. Надійно, впевнено, вірно, без права на помилку. Бо Україна повірила Петру Порошенку. Україна обрала Петра Порошенка своїм п‘ятим Президентом. Надто важко сьогодні народу, надто велику ціну платимо за нашу єдність, соборність, суверенність і незалежність.

Як довго тяглися дні перед інавгурацією. А світ приймав Петра Порошенка, не чекаючи інавгурації. Прийняв і вів справи як з Президентом України. Очевидно у світі розуміють ціну подій, що відбуваються в Україні. Всі намагалися шукати позитивні, хороші ознаки, прикмети. Знахарі, нумерологи, астрологи, прості смертні… знаходять такі знаки. Кращого дня, аніж 7 червня для інавгурації новообраного Президента годі було й шукати. Бо виявляється, що  цифра 258 – сума дати народження і дати інавгурації дуже вдала для Петра Порошенка, а отже й для України. Цифра 5 улюблена у житті п‘ятого Президента України: він власник «5 каналу» українського телебачення та фітнес-центру «5 елемент», це його п‘ята висока державна посада. І саме в день інавгурації в сім‘ї народився п‘ятий Порошенко-чоловік, онук…  Ще одна добра прикмета – зброя у солдата з почесної варти впала. Ну що ж, хай буде так. Хай щасливим і вдалим буде період президентства Порошенка для самого Президента і для нашої України, ним очолюваної. Бо сподівань, надій і завдань неймовірно багато.

Адже й ручка, яку Президент тримає в руці вже готова для підписання економічної  угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. І про членство України у Євросоюзі Петро Порошенко заявив дуже впевнено.

Дуже серйозні плани новообраного щодо боротьби з корупцією були висловлені у напівсерйозній обіцянці щодо укладення угоди між суспільством і владою про боротьбу з корупцією, в якій головною буде роль тих, хто зобов‘яжеться не давати хабарів.

Заява «Крим був, є і буде українським!» підняла всіх учасників урочистого засідання на ноги. І лише татарин Джамільов не зміг піднятись з місця. Надто тяжка ноша лягла на плечі цього вже немолодого дуже шанованого чоловіка.

Здається, у тронній промові Президента України було все, чого очікували від оратора високоповажні слухачі: президенти, представники іноземних делегацій, народні депутати України, члени Кабінету Міністрів, духовенство…  А найповажніші з-поміж усіх Олексій і Михайло Порошенки, батько і молодший син Президента.  

На інавгурацію прибули делегації з 56 країн світу. Світ визнав, сприйняв і прийняв новообраного Президента України з повагою і надією на його можливості, здібності, знання, досвід, наполегливість, надійність, толерантність, терпеливість і впевненість… Бо від правильності його кроків, від України сьогодні залежить майбутнє не лише наше, але й усієї Європи та всього світу. Всі нам допоможуть, всі нас підтримають, але це не буде безконечно. Українці мають позбутися ментальності народу-невдахи. Бо невдах спочатку жаліють, їм намагаються допомогти та підтримати,  тоді починають зневажати, а згодом на них просто не зважають. Пора так братися за справу, щоб не треба було просити допомоги, щоб іншим допомагати. Ми для цього маємо все… Тепер і Президента, котрий діяв і діє, не чекаючи завершення офіційних процедур.

І, головне, чого чекає Україна, Європа, увесь світ – миру в Україні. Миру зі сльозами благають українські матері, за мир моляться українські діти, за мир воюють українські воїни. Та шлях до миру лежить через важкі випробування, через складні переговори, через підступи і зраду, через… І таких «через…» безліч. Як охопити все і відразу? Ми зможемо. Ми здолаємо. Ми переможемо. Ми не будемо перекладати на плечі інших ті завдання, які можемо вирішити на своєму рівні. Ми підтримаємо всі корисні для народу починання. Хто ж, якщо не ми? Миру і добробуту тобі, Україно!

Ірина ДОМАРЕЦЬКА
 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.