Укрaїнa
15:53, 04 тра 2014
2429
1

Список російських товарів на українському ринку

Список російських товарів на українському ринку
Admin
Фото: НУС

До вашої уваги список товарів російського виробництва, які нині продаються на українському ринку.

Росія стверджує, що ми – братні країни. Але хіба друзі так чинять? Росія постійно знижує ціну на газ німцям, полякам, литовцям, але тільки не нам. Хіба це по-братськи – продавати газ у 10 разів дорожче його вартості? Російські прикордонники з криками «Хохлы, мы вас утопим» розстрілюють судна наших російськомовних рибалок в Азовському морі, розбивають їх човни, вбивають беззбройних людей. Це схоже на дружбу? Російські автоматники виходять за межі своєї бази у Севастополі та здійснюють збройне захоплення будівлі міського соціально-культурного центру. Росія забороняє ввезення товарів українських виробників з Волині та Криму, з Вінниці й Дніпропетровська, з Києва і Донецька. Від цих «дружніх» кроків Росії громадяни України втрачають роботу, недоотримують зарплати і пенсії, бюджет втрачає доходи, а звідси – відсутність коштів на ремонт шкіл і доріг, закупку ліків для лікарень тощо.

Такого ставлення до нас, як до людей другого сорту, не дозволяє собі жодна країна, окрім Росії. І це почалося не вчора. І, як показує досвід, завтра не закінчиться: як тільки зникає одна проблема – виникає інша. Обирай – змиритися з цим і жити з почуттям холопа у пана чи проявити звичайну людську гідність й не дозволити себе принижувати. Кожен з нас може дати відповідь на спроби Росії поставити нас на коліна. Для цього треба лише відмовитись від купівлі російських товарів.

У зв'язку з цим ми закликаємо кожного громадянина України бойкотувати російські товари та під час кожного візиту до супермаркету/ринку/магазину слідкувати за виробником товару, віддаючи перевагу не російському (насамперед – українському). У цьому вам допоможе зроблений нами список найвідоміших товарів російського виробництва.

Звертаємо вашу увагу на те, що список є неповним і в ньому наведені тільки ті групи товарів, які користуються найбільшим попитом. Тому ми будемо вдячні вам за будь-яке доповнення до нього. Якщо вам відомий популярний на українському ринку продукт російського виробництва, якого немає в списку, можете написати його назву на стіні наших пабліків: http://www.odnoklassniki.ru/nus.in.ua, http://vk.com/ukr_sprava

Варто також знати, що під час вибору товару слід звертати увагу на російські фірми і товари, що вироблені в Росії. Тут слід бути уважними, оскільки трапляється, що товари однакового виду виробляються і в Росії, і в Україні. Наприклад, десерт "Растишка" в одному супермаркеті – російського виробництва, а в іншому – українського. Або питний йогурт "Активиа" зі смаком яблука-чорниці-журавлини виробляється в Росії, в той час як аналогічна пляшка питного йогурту, тільки зі смаком злаків, виробляється в Україні. Через такі випадки потрібно не тільки дивитися на перші цифри штрих коду країни-виробника, а й пильно слідкувати за етикетками товарів.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.