Список російських товарів на українському ринку

nus.in.ua, 4 тра 2014, 15:53
1
1472
Роздрукувати

До вашої уваги список товарів російського виробництва, які нині продаються на українському ринку.

Росія стверджує, що ми – братні країни. Але хіба друзі так чинять? Росія постійно знижує ціну на газ німцям, полякам, литовцям, але тільки не нам. Хіба це по-братськи – продавати газ у 10 разів дорожче його вартості? Російські прикордонники з криками «Хохлы, мы вас утопим» розстрілюють судна наших російськомовних рибалок в Азовському морі, розбивають їх човни, вбивають беззбройних людей. Це схоже на дружбу? Російські автоматники виходять за межі своєї бази у Севастополі та здійснюють збройне захоплення будівлі міського соціально-культурного центру. Росія забороняє ввезення товарів українських виробників з Волині та Криму, з Вінниці й Дніпропетровська, з Києва і Донецька. Від цих «дружніх» кроків Росії громадяни України втрачають роботу, недоотримують зарплати і пенсії, бюджет втрачає доходи, а звідси – відсутність коштів на ремонт шкіл і доріг, закупку ліків для лікарень тощо.

Такого ставлення до нас, як до людей другого сорту, не дозволяє собі жодна країна, окрім Росії. І це почалося не вчора. І, як показує досвід, завтра не закінчиться: як тільки зникає одна проблема – виникає інша. Обирай – змиритися з цим і жити з почуттям холопа у пана чи проявити звичайну людську гідність й не дозволити себе принижувати. Кожен з нас може дати відповідь на спроби Росії поставити нас на коліна. Для цього треба лише відмовитись від купівлі російських товарів.

У зв'язку з цим ми закликаємо кожного громадянина України бойкотувати російські товари та під час кожного візиту до супермаркету/ринку/магазину слідкувати за виробником товару, віддаючи перевагу не російському (насамперед – українському). У цьому вам допоможе зроблений нами список найвідоміших товарів російського виробництва.

Звертаємо вашу увагу на те, що список є неповним і в ньому наведені тільки ті групи товарів, які користуються найбільшим попитом. Тому ми будемо вдячні вам за будь-яке доповнення до нього. Якщо вам відомий популярний на українському ринку продукт російського виробництва, якого немає в списку, можете написати його назву на стіні наших пабліків: http://www.odnoklassniki.ru/nus.in.ua, http://vk.com/ukr_sprava

Варто також знати, що під час вибору товару слід звертати увагу на російські фірми і товари, що вироблені в Росії. Тут слід бути уважними, оскільки трапляється, що товари однакового виду виробляються і в Росії, і в Україні. Наприклад, десерт "Растишка" в одному супермаркеті – російського виробництва, а в іншому – українського. Або питний йогурт "Активиа" зі смаком яблука-чорниці-журавлини виробляється в Росії, в той час як аналогічна пляшка питного йогурту, тільки зі смаком злаків, виробляється в Україні. Через такі випадки потрібно не тільки дивитися на перші цифри штрих коду країни-виробника, а й пильно слідкувати за етикетками товарів.

За матеріалами: ФейсБук
ТЕГИ: байкот, російські товари, Росія, україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Пользователь offline Admin — 4 тра 2014 15:56
Не купуй російське!

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама