Не будь байдужим – прояви «Економічний патріотизм»

nus.in.ua, 10 жовтня 2014, 00:37
0
1160
Роздрукувати
Не будь байдужим –   прояви «Економічний патріотизм»

Не купуй товари країни-агресора! Заміни їх на рідні, українські. Нехай наші гроші працюють на відновлення нашої економіки, а не йдуть у Росію!

Сьогодні в Україні все популярнішим стає «економічний патріотизм» – покупка товарів українського виробництва замість закордонної продукції. Споживачам пропонується «перемогти Росію не виходячи з супермаркету», купуючи продукти харчування, горілку, косметику і бензин виключно українського виробництва. Кожен із нас в глибині душі хоче кращого життя, хоче позитивних змін, але при цьому не хоче нічого робити. Схаменіться люди, як говорить приказка «Якщо хочеш змінити світ, почни з себе». Дорогі підприємці! Не торгуйте російськими товарами! Адже однією рукою ви підтримуєте наших воїнів, здаєте гроші на армію, купуєте бронежилети, зброю, а іншою – вбиваєте їх. Пам‘ятайте, що кожна жуйка, шоколадка чи коробка сірників, хай навіть з маркуванням, працює на зміцнення економіки,  а відтак зміцнення боєздатності країни-агресора. Якщо кожен із нас почне мінятися, змінювати ставлення до місця, де ми живемо, якщо кожен перестане боятися діяти і говорити, тоді разом ми змінимо все. Тож не будьте байдужими, не лишайтеся осторонь. Навіть така дрібниця як покупка в магазині, може хоч якось змінити ситуацію. Будьте більш уважними, купуючи товари. Штрих-коди «460», «469» вже знає майже кожен українець і ретельно розглядає той чи інший товар, перед тим, як його придбати.

ТЕГИ: україна, Росія, агресор, газета, 44 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама