Майже 70% жителів Півдня та Сходу категорично проти приєднання до Росії

nus.in.ua, 19 квітня 2014, 16:30
0
462
Роздрукувати
Майже 70% жителів Півдня та Сходу категорично проти приєднання до Росії

Люди з південних та східних регіонів хочуть жити в Україні.

Близько 70% громадян України, які проживають на південному сході, не підтримують ідею відокремлення своєї області та приєднання до Росії.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення ZN.UA.

Згідно з даними, 69,7% респондентів в цілому по регіону проти таких змін. Водночас, 15,4% жителів хочуть приєднатися до Росії, 12,5% - вагаються з відповіддю.

Найбільше противників ідеї відокремлення області та приєднання до Росії - в Миколаївській області (85,4%), Херсонській (84,6%) та Дніпропетровській (84,1%). У Харківській області таких респондентів - 65,6%, в Донецькій - 52,2%, у Луганській - 51,9%.

Щодо підтримки ідеї приєднання своєї області до Росії більше всього "за" серед опитаних у Луганській (30,3%), Донецькій (27,5%) та Харківської (16,1%) областях, найменше - у Херсонській (3,5%).

Водночас, на думку респондентів, Росія приваблює жителів південного сходу стабільністю економічної ситуації, високими зарплатами і пенсіями, стабільністю влади. Найбільше таких у Донецькій області (41,8%, 39,6% і 37,9% відповідно), Луганській (34,7%, 30,3% та 24,8%).

На питання, якими б хотіли бачити відносини України і Росії, респонденти відповідали так: 74,5% хочуть бачити Україну і Росію незалежними, але дружніми державами з відкритими кордонами, без віз.

Як повідомлялося раніше, згідно з даними опитування, на Півдні та Сході Януковича вже не вважають президентом і хочуть Порошенка.

За матеріалами: Дзеркало тижня
ТЕГИ: Росія, Донецьк, Луганськ, приєднання, опитування, незалежність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама