Політика, Відео
03:23, 15 тра 2014
1256
0

Ахметов розкрив рецепт щастя для жителів Донбасу

Ахметов розкрив рецепт щастя для жителів Донбасу
Admin
Фото: НУС

Єдиним виходом з кризи на Донбасі Ахметов бачить розширення прав регіону із збереженням у складі України. Відділення або приєднання до Росії призведе до краху економіки.

Донецький олігарх Рінат Ахметов записав відеозвернення до жителів Донбасу, в якому розповів про своє бачення вирішення ситуації, що склалася.

Ахметов зазначив, що сьогодні на Донбасі "оселився страх, люди закривають магазини, закривають офіси, виїжджають з міста, на вулицях стріляють і вбивають людей. І це величезна біда для нашого краю".

Олігарх впевнений, що щастя - це тоді, коли сильна економіка, створюються нові робочі місця, люди мають гідну роботу, гідну зарплату і гідне життя. Щастя - це тоді, коли нас поважають. Поважають нашу історію, шанують нашу пам'ять, поважають нашу мову, шанують наші свята, поважають наші традиції і поважають наші амбіції - наші амбіції на краще життя".

Ахметов перерахував кілька варіантів, як цього можна досягти:

"Сценарій номер один залишається все, як є. Вся влада в Києві, а регіони розвиваються за залишковим принципом. Цей шлях вичерпав себе, він не має права на майбутнє, і в цьому я глибоко переконаний.

Сценарій номер два: Донецька народна республіка. Її ніхто в світі не визнає. А структура нашої економіки - це вугільна промисловість, це металургія, це енергетика, це машинобудування, це хімічна промисловість і це сільське господарство. І всі суміжні підприємства, які з цим пов'язані. Ми потрапимо під величезні санкції, ми не зможемо ні продавати, ні виробляти. Це означає зупинка виробництва, це означає безробіття, це означає бідність.

Сценарій номер три: приєднання до Росії. Я глибоко переконаний, що це не треба ні Росії, ні Донбасу. І від цього не виграє ні Росія, ні Донбас. Ми потрапимо під величезні санкції, і точно так само ми не зможемо ні продавати, ні виробляти свою продукцію. Це означає економічний спад, безробіття та бідність.

І сценарій номер чотири. На мій погляд, це єдиний правильний шлях: це зміна в Конституції, децентралізація влади. Це тоді, коли влада з Києва переходить в регіони. Це тоді, коли влада не призначають, а обирають. І це тоді, коли місцева влада бере відповідальність за сьогодення і майбутнє перед людьми".

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.