Щоб життя було комфортним, зручним та безпечним

nus.in.ua, 21 березня 2014, 22:52
0
603
Роздрукувати
Щоб життя було  комфортним,  зручним та безпечним

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

Перш за все, завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: воно стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим.
Напередодні професійного свята працівників комунальної сфери привітали міський голова Золочева Ігор Гриньків, заступники міського голови Богдан Рибаха та Олег Сидорович.

– Важко переоцінити значення повсякденної праці представників комунальної сфери, – зазначив у своєму виступі Ігор Михайлович. Адже вони своєю нелегкою роботою забезпечують порядок та чистоту у нашому місті,  від них залежить добробут та гарний настрій золочів'ян. Сьогодні для мене комунальник – людина великого духу, бо у важких умовах працює комунальник. Скромно, за невелику плату робить роботу і не чекає великих подяк. Багато хто не розуміє, що таке вночі ліквідовувати аварійну ситуацію. У кожного з них є своє життя, свої проблеми, які вони відкладають на другий план, заради того, щоб забезпечити нам з вами нормальні умови життєдіяльності. Сьогодні кожен комунальник – це добрий господар. Він розуміє, що потрібно обкосити біля себе бур’яни, що потрібно бордюр почистити й інше. Усі знаємо, що бракує наших комунальних рук. Ви направду підносите наше місто до справжнього українського рівня, бо здавна саме українці були працьовитими господарями. Ми можемо змінити наше місто, проте маємо змінити ще багатьох людей.

Низько склоняю голову перед вами за Вашу працю і від мене особисто, і від виконавчого комітету, і депутатського корпусу міської ради. Щиро зичу вам, нехай буде мир і спокій в нашій Україні, хай буде затишок і достаток у ваших родинах. Здоров’я вам і вашим рідним.

Також з нагоди професійного свята свою вдячність кращим представникам комунальної галузі та побутового обслуговування населення міста висловлено у вигляді чисельних грамот та подяк.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: комунальники, газета, №16
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама