Укрaїнa
14:46, 15 березня 2014
1366
0

«Кохана, я іду на війну»

«Кохана, я іду на війну»
Admin
Фото: НУС

І пішов. Разом з побратимами, співаючи Державний гімн України, беззбройний,… на «зелених чоловічків». Було страшно ? І не питайте. Бо ж зайди стріляли… в повітря. Але відступили. Відступили перед силою віри, силою любові і надії, перед мужністю і відданістю своєму українському народові, вірністю військовій присязі.

Переглядаємо, вслухаємось у кожне слово, вдивляємось в кожне обличчя українських вояків, котрі неозброєні стримують вже котрий тиждень навалу «зелених чоловічків». А як іще їх можна назвати, якщо офіційна влада Російської Федерації відхрещується від них. То виходить, що прибульці… Оце дожились. Мало нам всіх і всіляких зайд загарбників, котрі впродовж багатьох віків грабували, нищили, убивали, катували, зневажали українство. То сьогодні ще й прибульці, себто «зелені чоловічки» просто таки «нізвідки» напали на Україну. Ох, хоча б скорше і пішли в своє «нікуди».

Ми ж хочемо висловити свою щиру підтримку героям, воїнам-захисникам української землі в Криму. Розуміємо, що нашу газету «Наша українська справа» в Криму не читають. Але ж так ми можемо їх підтримати, бо наше добре слово у Всесвіті не загубиться, наша щира молитва у багатомільйонному хорі молитов за мир, за рідну землю, за українське військо, за народ спричиняться до мирного розв‘язання конфлікту.

А ще маємо висловити нашу професійну солідарність з журналістами, котрі в умовах смертельної небезпеки, яка сьогодні є в Криму, з честю виконують свої професійні обов‘язки.

У Криму з аналового мовлення вимкнули усі українські телеканали.

Портал «Українська правда», посилається на повідомлення журналіста видання «Аргументы недели – Крым» Заїра Акадирова на своїй сторінці у Facebook: «Наразі з українських телеканалів залишився лише Тоніс. Усі інші або відключено, або замінено на російські канали. Кримські канали також частково замінено,» – зазначив він.

Як відомо, раніше Нацрада з питань телебачення та радіомовлення закликала провайдерів тимчасово утриматися від ретрансляції у своїх мережах передач телеканалів «Вести», «Росія 24», ОРТ, «РТР Планета» через порушення українського законодавства.

9 березня у день відзначення 200-річчя народження Великого Кобзаря, золочів'янка Ірина Палій, котра працює ведучою на єдиному українському радіо в Севастополі на ТРК «Бриз» Міністерства оборони України написала у соціальних мережах: «Щойно в севастопольців забрали останнє джерело правдивої інформації – радіо БРИЗ!!!((((Сайт ще працює!!!». Ми зв'язались з Іриною телефоном, і вона нам розповіла, що замість Інтера іде трансляція російського каналу, а ТРК «Бриз» не транслюється. Журналісти більше працюють на сайт http://breezetv.com.ua/. 9 березня о 10 год. 45 хв. їх відключили. Коли звернулись за поясненнями в РТПЦ (радіотелепередавальний центр), там відповіли, що поламалась антена, певно дощ потрапив. На запитання, коли відремонтують, сказали, що у нас, напевно, апаратура застаріла. Ірина розповідає, що обстановка дуже складна. Українською спікуватись неможливо, відразу обзивають фашисткою і т. ін.

Поки готували номер Ірина зателефонувала знову і розповіла, що щойно прочитала у біжучій стрічці, що у їхньої ТРК забрали частоту мовлення і на ній працюватимуть «Вести-Россия», не працює й інтернет, провайдерів змусили це зробити, щоб, нібито, запобігти провокаціям.

«Ми усі п'ємо валер'янку, бо, очевидно, у такий спосіб стали безробітними,» – у відчаї розповідає Ірина Палій.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.