О восьмій вечора – щоденна всенародна молитва за мир в Україні

nus.in.ua, 12 вересня 2014, 14:26
0
538
Роздрукувати
О восьмій вечора – щоденна всенародна молитва за мир в Україні

«Закликаємо усіх українців – малих і великих – об’єднатися щовечора о 20-ій годині у спільній молитві за витривалість та швидке повернення додому з перемогою наших військових, одужання поранених, визволення полонених та мир в Україні. Також просимо у Бога мудрості і здоров’я для військових командирів та якнайшвидше очищення України від терористів та чужої армії», – з таким закликом звертається до усіх українців голова громадської ініціативи «Матері мобілізованих» Ліда Котеляк. Один з її трьох синів, як і тисячі інших українських чоловіків, мобілізований в АТО.

Ліда Котеляк просить усі сім’ї щовечора, о 20 годині, на кілька хвилин відкласти справи та усією родиною помолитися за наших військових та мир в Україні. Для цього не потрібно багато: стати родиною вдома перед іконами, зупинити авто, коли ви в дорозі, і помолитися.

Голова ГІ «Матері мобілізованих» публічно закликає також усі радіостанції та телеканали щодня, о 20 год., до настання миру в Україні транслювати на своїх хвилях молитву «Отче наш».

 «Молитва  має велику силу, віра може зрушити гори, а одночасна молитва об’єднає та допоможе нам у тилу та військовим у зоні АТО разом легше пережити ці випробування війною», – каже пані Котеляк.

Мирослава ГОНЧАР

ТЕГИ: молитва, Лідія Котеляк, АТО, Золочів, газета, 41 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама