Разом з командою з майдану вперед до перемоги

nus.in.ua, 26 вересня 2014, 17:37
0
451
Роздрукувати
Разом з командою з майдану вперед до перемоги

З’їзд «Народного фронту» довірив Ліді Котеляк, народному депутату України, голові ГІ «Матері мобілізованих» знову виборювати перемогу на виборах у рідному 123-ому виборчому окрузі на Львівщині – Перемишлянський, Миколаївський, Золочівський райони та Новий Розділ.

– Я довіряю Ліді Котеляк. Такі депутати-державники у Верховній Раді завжди на вагу золота, – сказав на з’їзді «Народного фронту» прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Команда «Народного фронту» – це люди, які по горизонталі та вертикалі творили сторінки історії Революції Гідності у листопаді 2013 – лютому 2014 років: Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Андрій Парубій, Арсен Аваков, Людмила Денісова. Тетяна Чорновол та інші.

– Ці люди знають мене, а я знаю їх. Кажуть, що справжність людини проявляється у стресових ситуаціях. У дні найжорстокішого протистояння на Майдані я бачила цих людей у дії, так само як вони і мої виборці мене, – каже Ліда Котеляк про висування її кандидатури для балотування на виборах до Верховної Ради України, які відбудуться 26 жовтня цього року.

Разом з тим Ліда Котеляк закликає усіх однодумців приєднатися до роботи у команді Громадської ініціативи «Матері мобілізованих», бо допомога військовим і їх родичам у тилу – то питання державної ваги і самопожертви кожного з нас.

Мирослава ГОНЧАР

ТЕГИ: Лідія Котеляк, Золочів, майдан, газета, 42 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама