КУБОК ІМЕНІ о. О. КОВЧА

nus.in.ua, 18 тра 2014, 01:27
0
613
Роздрукувати
КУБОК ІМЕНІ о. О. КОВЧА

У 2013 році в Перемишлянах започаткували проведення турніру із міні-футболу серед дитячих та молодіжних команд району на здобуття Кубка імені отця Омеляна Ковча. Ця добра традиція цього року продовжилася. 9 травня на стадіоні навчально-виховного комплексу «Перемишлянська школа-гімназія» відбулися змагання між 12-ма командами, які з’їхалися із цілого району для боротьби за Кубок. На турнірі були представлені команди із сіл Ганачівка, Свірж, Кимир; одну команду створили футболісти із сіл Вовкова та Білки, а також Ладанців і Чемеринців. Перемишлянська школа-гімназія виставляла дві команди: старшу і молодшу. Також були присутні команди із Перемишлянської школи № 2 ім. Омеляна Ковча та МА «Козацтво». В результаті тривалої і нелегкої гри перемогу здобула команда із Перемишлянської школи № 2 ім. Омеляна Ковча. Друге місце посіла команда Перемишлянської школи-гімназії (старша команда), а третє місце виборола команда молодшого віку цього ж навчального закладу. Усі учасники отримали пам’ятні грамоти за участь у турнірі. Команда-переможниця раділа Кубком імені Омеляна Ковча, який перебуватиме в школі до наступного року, та буде натхненням до наполегливіших тренувань, аби на наступний рік знову здобути його.

Організовував турнір о. Віктор Мельник, адміністратор храму Св. Миколая м. Перемишляни. Спільно із священиками сіл району та керівниками навчальних закладів спортивні змагання були добре організовані та успішно проведені.

Анна ВОТУМ

ТЕГИ: міні-футбол, газета, 24 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама