Свято знань із присмаком патріотизму

nus.in.ua, 6 вересня 2014, 00:47
0
499
Роздрукувати
Свято знань із присмаком патріотизму

Із початком осені всі школи нашої держави наповнилися дитячим галасом, дзвінким сміхом – розпочався навчальний рік. Перший дзвоник пролунав і у перемишлянських навчальних закладах. З цієї нагоди святкові лінійки були проведені у Перемишлянській школі-гімназії, у Перемишлянській школі № 2 ім. Омеляна Ковча, Перемишлянському професійному ліцеї та Перемишлянській музичній школі.  До кожного навчального закладу тягнулися потоки галасливих і веселих школярів, батьків, учителів, а також поважних гостей: керівників району, міста та священиків усіх конфесій міста.

Гамірно й весело було у кожному навчальному закладі. Адже для школярів підготували цікаву програму і їхні однолітки, і ті, хто вперше «пішов у перший клас». Тому під час свята лунали запальні пісні, діти декламували вірші та співали пісень.

З вітальними промовами до школярів шкіл та учнів ліцею зверталися директори і гості. Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля цього року завітав до школи № 2 ім. Омеляна Ковча: «1 вересня – важливий, трепетний і радісний день для всіх Вас. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Я бажаю усім успіхів, упевненості, наснаги до навчання та гарних результатів», – сказав мер міста.

Треба зауважити, що у перемишлянських школах Перше вересня відбулося із патріотичним нововведенням. Цього року місцевим школярам запропонували змінити звичні букети на синьо-жовті прапорці та кульки. А зекономлені гроші віддати на потреби армії. Кожен охочий взяв участь в акції «Замість квітів – допомога армії» під час урочистих лінійок.

Традиційно своїми молитвами школярів, їхніх батьків і педагогів на добрий і щасливий навчальний рік благословляють священики міста.

Музика, квіти, усміхнені обличчя дітей та дорослих, хвилюючі кроки у шкільне життя – все це сьогодні відчули першокласники Перемишлян. Будьте розумними та слухняними. Нехай новий навчальний рік буде гарним та цікавим.

ТЕГИ: перший дзвоник, газета, 40 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама