Рекомендую до перегляду!

nus.in.ua, 28 квітня 2014, 01:10
1
956
Роздрукувати
Рекомендую до перегляду!

Всім привіт. В цій темі пропоную ділитись враженнями про фільми, мультфільми та серіали які ви переглянули і які вам припали до душі та тими на які потратили дарма свій час!

Кінофільм, також Фільм, Кінострічка — термін, що охоплює окремі проекти у області кінематографії.

Історія кіно починається в 19 столітті. Хоча фотографія як спосіб фіксації нерухомих зображень з'явилася ще в першій половині 19 ст., для того, щоб став можливим процес зйомки і відтворення руху, було потрібно, щоб фотографування могло відбуватися з короткими витягами. Але і після появи відповідних типів фотоемульсій в 70-х роках 19 ст. кіно з'явилося не відразу. Те, що нас сьогодні здається очевидним, винахідники і піонери кінематографа зрозуміли далеко не відразу. Були зроблені десятки спроб створити системи запису і відтворення рухомих зображень, в яких навіть брав участь знаменитий Едісон, але і його система виявилася незручною, розрахованою всього лише на індивідуальний перегляд, що не дозволило Едісону домогтися успіху.

В результаті, визнаними винахідниками кінематографа стали французи, брати Луї та Огюст Люм'єри. Апаратура Люм'єрів виявилася дуже зручною. З її допомогою можна було легко знімати і демонструвати фільми на великому екрані, що і зумовило успіх їх винаходу. "Кінематограф" (або "сінематограф") - саме так називався пристрій Люм'єрів. Перша публічна демонстрація відбулась в Парижі ще в березні 1895 р., але днем ??народження кіно вважається 28 грудня 1895 р., коли відбувся перший комерційний кіносеанс (це сталося в підвалі "Гран Кафе" на бульварі Капуцинів). У своїх сеансах Люм'єри демонстрували кілька коротких (всього 50 сек.) роликів, першим з яких був "Вихід робітників з фабрики". Проте найбільш популярним з цих роликів став ролик під назвою "Прибуття поїзда". Потяг на екрані як би насувався на зал, що виглядало дуже реалістично і виробляло сильне враження на глядачів.

Найпопулярніші будуть опубліковані в газеті

ТЕГИ: кіно, онлайн, рекомендації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Пользователь offline Admin — 28 квітня 2014 01:22
Недавно переглядав Голодні ігри 2 досить не погане продовження першої частини!
Дивитись рекомендую, але думаю не варту було розділяти фільм аж на чотири частини! Цікаво що буде далі.. fellow  

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама