Кіно
01:10, 28 квітня 2014
1649
1

Рекомендую до перегляду!

Рекомендую до перегляду!
Admin
Фото: НУС

Всім привіт. В цій темі пропоную ділитись враженнями про фільми, мультфільми та серіали які ви переглянули і які вам припали до душі та тими на які потратили дарма свій час!

Кінофільм, також Фільм, Кінострічка — термін, що охоплює окремі проекти у області кінематографії.

Історія кіно починається в 19 столітті. Хоча фотографія як спосіб фіксації нерухомих зображень з'явилася ще в першій половині 19 ст., для того, щоб став можливим процес зйомки і відтворення руху, було потрібно, щоб фотографування могло відбуватися з короткими витягами. Але і після появи відповідних типів фотоемульсій в 70-х роках 19 ст. кіно з'явилося не відразу. Те, що нас сьогодні здається очевидним, винахідники і піонери кінематографа зрозуміли далеко не відразу. Були зроблені десятки спроб створити системи запису і відтворення рухомих зображень, в яких навіть брав участь знаменитий Едісон, але і його система виявилася незручною, розрахованою всього лише на індивідуальний перегляд, що не дозволило Едісону домогтися успіху.

В результаті, визнаними винахідниками кінематографа стали французи, брати Луї та Огюст Люм'єри. Апаратура Люм'єрів виявилася дуже зручною. З її допомогою можна було легко знімати і демонструвати фільми на великому екрані, що і зумовило успіх їх винаходу. "Кінематограф" (або "сінематограф") - саме так називався пристрій Люм'єрів. Перша публічна демонстрація відбулась в Парижі ще в березні 1895 р., але днем ??народження кіно вважається 28 грудня 1895 р., коли відбувся перший комерційний кіносеанс (це сталося в підвалі "Гран Кафе" на бульварі Капуцинів). У своїх сеансах Люм'єри демонстрували кілька коротких (всього 50 сек.) роликів, першим з яких був "Вихід робітників з фабрики". Проте найбільш популярним з цих роликів став ролик під назвою "Прибуття поїзда". Потяг на екрані як би насувався на зал, що виглядало дуже реалістично і виробляло сильне враження на глядачів.

Найпопулярніші будуть опубліковані в газеті

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.