Пісня, що зцілює серця

nus.in.ua, 17 липня 2014, 00:58
0
727
Роздрукувати
Пісня, що зцілює серця

У Перемишлянах на центральній площі міста заспівали народні артисти Львівської опери.

Чудова погода, недільний день і передчуття свята… В такі хвилини тіло хоче спокою, а душа веселощів та задоволення. І що лікує людську душу краще, як українська мова?.. Питання наче риторичне, адже зараз медом ллється чиста рідна українська, а коли вона звучить з уст народного, справді народного артиста – слів нема, одна насолода.

Отаку насолоду подарували перемишлянцям у неділю, 6 липня, солісти Львівської Опери. Концерт відбувся в рамках  проекту Львівської облради та Львівської облдержадміністрації «З піснею до людей».  До міста завітали: інструментальний гурт  під керуванням Романа Мельника, Степан Степан (народний артист України), Степан Тарасович, Людмила Осташ, Роман Ковальчук, солістка Оксана Нагай. Вони виконували милозвучні героїчні пісні, після кожної композиції славно вигукуючи «Слава Україні!».

Не оминули митці і українського слова, Іван Пазин продекламував кілька своїх творінь патріотичного змісту. У слухачів з очей котилися сльози і піднімався націоналістичний дух.

«Катюгам – смерть! Країні – слава!

В неволі більше не життя.

Хай мати щира, не лукава

Сльозу не ронить, що забрала

Даремно смерть в її дитя».

Міщани мали можливість насолоджуватись грою на скрипці – соло «AveMaria» у виконанні Мирослава Сюри.

– Основною метою проекту, який ми презентували рік тому, є виступи у віддалених районах області, де не часто відбуваються масштабні заходи. Раніше ми їздили з оркестром, то були такі закинуті райони, де люди казали, що вже більше тридцяти років не чули оркестрової музики.             

– Сьогодні ми відновлюємо наші виступи. Перемишлянський район в нас перший. Надалі маємо ще шість виступів, після чого плануємо робити концерти в містах і селах, де загинули хлопці – герої «Небесної сотні». Адже у Львівській області 21 герой Майдану, – розповідає ініціатор проекту та ведучий Роман Ковальчук.

Роксолана МУДРАК
 

ТЕГИ: концерт, Перемишляни, Львівська опера, газета, 32 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама