Новини Золочівщини
11:06, 30 грудня 2016
14606
2006

МОЛОДЬ МАЛЮЄ МІСТО

МОЛОДЬ МАЛЮЄ МІСТО
Gazeta
Фото: НУС
Протягом століть наше стародавнє місто змінювалось разом з усією Україною, розквітало працьовитими людьми, талановитими майстрами, шанувальниками національних традицій. Незмінними залишаються духовна краса, благородність і непересічний талант його мешканців, які черпають натхнення з величної краси рідного краю та його славних традицій.
27 грудня міський голова Золочева Ігор Гриньків зустрівся у стінах міської ради з талановитими художницями Оксаною Кириловою та її ученицею Софією Петелицькою.
Міський голова Ігор Гриньків вручив Оксані Кириловій Подяку «За високий професіоналізм,  вагомий  внесок в естетичне виховання дітей, розвиток і популяризацію образотворчого мистецтва, активну участь у культурно-мистецькому житті міста Золочева». Подяку «За активну участь у підготовці до Новорічних та Різдвяних свят, активну життєву позицію, творчий підхід у втіленні образу рідного міста Золочева» та грошову винагороду отримала і Софія Петелицька, чия картина лягла в основу традиційної новорічної листівки, яку щороку розробляє Золочівська міська рада до свят.
– Дякую Вам за любов до нашого рідного міста, сказав міський голова Ігор ГРИНЬКІВ. – Я зворушений тим, з якою любов‘ю і водночас професіоналізмом зображено Золочів на Ваших картинах. Ви своєю невтомною працею, своїми досягненнями робите дуже  вагомий внесок у розвиток та примноження слави нашого чудового міста Золочева.

Леся ГОРГОТА
Фото автора
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (2006)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.