Вечір поезії у Золочівському економічному ліцеї

nus.in.ua, 4 лютого 2014, 20:48
0
1431
Роздрукувати

"Поезія – це найвеличніша форма,
в яку може втілитися людська думка”
Альфонс де Ламартін

30 січня у Золочівському економічному ліцеї відбувся 14-й конкурс декламації зарубіжної поезії, у якому приймали участь усі бажаючі ліцеїсти 8 – 11 класів. Учасники декламували поезії видатних світових класиків не лише українською, а й англійською, російською та польською мовами. Переможців обирало журі, до якого входили: директор ЗЕЛу Заброцький А.В., завуч Чикайло І.А., вчитель української мови Олексин І.М. та вчитель світової літератури і засновник цього дійства Бондаренко І.І. Незважаючи на високий рівень конкуренції, журі все ж таки визначило найкращих. Перше місце вибороли Кулішко Соломія та Рип’янчин Ірина, друге — Сірко Мар’яна та Воронкевич Юлія, а третє місце вибороли Боднар Тетяна і Левкун Анастасія.

Проте Кулішко Соломія не обмежилася грамотою за зайняте перше місце у конкурсі. Глядачі обрали її переможницею у номінації "Улюбленець публіки”, за що вона отримала приз-скарбничку, яку спеціально для конкурсу виготовив Бондаренко І.І.

Також варто зазначити, що глядачі мали можливість не лише почути чудові поезії, але й насолодитися інсценізацією уривку п’єси Шекспіра "Ромео і Джульєтта”, ролі у якій зіграли ліцеїсти Лепех Анастасія та Ліщук Назарій. Крім цього, аудиторія змогла продемонструвати свої знання у вікторині "Знаки виразного читання”, за що найактивніші одержали солодку винагороду.

Усі присутні отримали велику кількість позитивних емоцій, а конкурсанти — незабутній досвід.

Підготували Гушляк Марія та Мединська Мар'яна

ТЕГИ: зел, поезія, Золочів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама