Новини Золочівщини
20:48, 04 лютого 2014
2616
1

Вечір поезії у Золочівському економічному ліцеї

Вечір поезії у Золочівському економічному ліцеї
Admin
Фото: НУС
"Поезія – це найвеличніша форма,
в яку може втілитися людська думка”
Альфонс де Ламартін

30 січня у Золочівському економічному ліцеї відбувся 14-й конкурс декламації зарубіжної поезії, у якому приймали участь усі бажаючі ліцеїсти 8 – 11 класів. Учасники декламували поезії видатних світових класиків не лише українською, а й англійською, російською та польською мовами. Переможців обирало журі, до якого входили: директор ЗЕЛу Заброцький А.В., завуч Чикайло І.А., вчитель української мови Олексин І.М. та вчитель світової літератури і засновник цього дійства Бондаренко І.І. Незважаючи на високий рівень конкуренції, журі все ж таки визначило найкращих. Перше місце вибороли Кулішко Соломія та Рип’янчин Ірина, друге — Сірко Мар’яна та Воронкевич Юлія, а третє місце вибороли Боднар Тетяна і Левкун Анастасія.

Проте Кулішко Соломія не обмежилася грамотою за зайняте перше місце у конкурсі. Глядачі обрали її переможницею у номінації "Улюбленець публіки”, за що вона отримала приз-скарбничку, яку спеціально для конкурсу виготовив Бондаренко І.І.

Також варто зазначити, що глядачі мали можливість не лише почути чудові поезії, але й насолодитися інсценізацією уривку п’єси Шекспіра "Ромео і Джульєтта”, ролі у якій зіграли ліцеїсти Лепех Анастасія та Ліщук Назарій. Крім цього, аудиторія змогла продемонструвати свої знання у вікторині "Знаки виразного читання”, за що найактивніші одержали солодку винагороду.

Усі присутні отримали велику кількість позитивних емоцій, а конкурсанти — незабутній досвід.

Підготували Гушляк Марія та Мединська Мар'яна

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.