Ліда Котеляк: Перевибори парламенту – хороший шанс отримати оновлену владу

nus.in.ua, 30 серпня 2014, 13:13
0
419
Роздрукувати
Ліда Котеляк: Перевибори парламенту – хороший шанс отримати оновлену владу

26 серпня Президент України Петро Порошенко розпустив Верховну Раду. Які наслідки це матиме для України, для кожного з нас? Про це ми запитали народного депутата України від нашого округу Ліду КОТЕЛЯК.

– Вважаю, що перевибори парламенту потрібні. Свої аргументи я вже наводила не раз: ми повинні обрати парламент, який конструктивно наступні п’ять років працюватиме на розбудову України, а не бавитися у політичні ігри, інтриги, і зраду держави та виборців. Ви знаєте, що нині у Верховній Раді є чимало відвертих ворогів нашої державності – комуністи, регіони і перефарбовані члени сім’ї Януковича. Тому нові вибори, а відповідно нова патріотична якісна Верховна Рада, нам потрібні. Але я би хотіла, як і більшість моїх виборців, щоб Верховну Раду обирали за відкритими партійними списками. Щоб ми не голосували за котів у мішку, які ховаються за першою п’ятіркою чи десяткою виборчого списку. А обирали чи в окрузі, чи в партійному списку тих, кому люди справді довіряють, хто не боїться йти до виборців.

– Ви прийняли для себе рішення: будете балотуватися?

– Я не боюся перевиборів. Скажу так: перевибори для депутата – це як іспит у студента. Не страшно йти складати його, коли ти весь семестр ходив на пари і готувався. Так і депутат: якщо працював на окрузі, жив зі своїми виборцями одними й тими ж проблемами, якщо виконував програму, то перевиборів не боїться.

Восени 2012-го  я взяла на себе зобов’язання: знищити бандитську владу і очистити Україну від Януковича. З цим завданням ми з допомогою сотень тисяч людей на Майдані справилися. 93 дні була комендантом Жовтневого палацу. І попри те, у центрі Києва у наметах працювали мої громадські приймальні. А помічники приймали людей в окрузі. За менш, ніж два роки моєї депутатської діяльності провела майже півтори сотні особистих прийомів в окрузі. Кожен прийом – це мінімум десять конкретних вирішених питань негайно і на місці.

Так, не всі плани вдалося зреалізувати, бо багато з них довелося відкласти через війну на сході України. Зараз змінила свій графік і тепер живу за принципом: округ – Київ – зона АТО.

Знаю, що нині навіть серед галичан є колишні прислужники Януковича, які почувши, що запахло виборами, почали створювати собі імідж на війні – намагаються задобрити виборців доставкою харчів в зону АТО. А ви знаєте, що насправді вони туди не доїжджають? Вони продукти і речі залишають на тих блокпостах,  де мир. Це так звані крайні блокпости, які відділяють мирну Україну від зони АТО.

– Нині багато говорять про потребу нових облич у парламенті. Як Ви оцінюєте шанси на зміну парламенту?

– Робити прогнози – то справа політологів. Я хочу висловити свою думку. Мені, як і більшості українців, важливо, щоб парламент змінився. Але не лише частиною  прізвищ і облич. А насамперед – якісно. Щоб підходи до вирішення питань, проблем були такими, як того вимагав Майдан. Щоб ми Україну будували такою, за яку гинуть і отримують поранення захисники в АТО. От це головне. І пильність виборця має бути у тому, щоб людину, за яку збираються голосувати, просвітили як рентгеном: де був, що робив, з ким справи мав і які. Щоб знову до парламенту не пройшли псевдопатріоти, які одною рукою дають януковичам, а іншою крадуть у виборців, і при тім солодко й улесливо говорять. Оце справді головне. Пильність виборця 26 жовтня і дасть відповідь на ваше запитання, як зміниться обличчя парламенту.

 

Розмовляла

Мирослава ГОНЧАР

ТЕГИ: Лідія Котеляк, вибори, вибори в верховну раду, газета, 39 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама