Новини Золочівщини
12:52, 30 серпня 2014
1075
0

62 БТР-ники готові захищати державу

62 БТР-ники готові захищати державу
Admin
Фото: НУС

21 серпня у Навчальному центрі Національної гвардії України, що дислокується у місті Золочеві, вкотре завершили навчання військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом. Це 62 офіцери-БТРники, які уже повністю готові до застосування своїх знань та навичок на практиці. На жаль, живемо у тривожний час і застосовувати свої знаня на практиці хлопцям таки доведетьсяДо присутніх звернувся начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик.

– Ми живемо в Украні і, дай Боже, щоб нам усім вистачило сили боронити її. Дякую усім, за мужність і силу духу. Бажаю з гідністю виконувати ті завдання, які перед Вами ставитиме Батьківщина. А із тих ситуцій, які ставитиме перед Вами держава та військовий обов’язок виходити живими, виходити переможцями.

– У нелегкий час Ви стали військовими, взяли у руки зброю, – звернувся до військових ветеран військової служби Іван Вархола. – Я не хотів би відбуватися стандартними фразами, а дати кілька порад. Живіть, воюйте так, щоб не заплямувати ім’я своє і близьких. І не бійтеся, бо з Вами Бог і Україна…

У продовження свого виступу Іван Андрійович зацитував 91 Псалом. Отець Юрій Галабуда поблагословив воїнів щирим словом та молитвою:

– Пам’ятайте, що Ви не є забутими. Ваші батьки, Ваші друзі, духовенство щодня моляться за Вас. Ви не є забутими Богом, бо Він завжди з нами. У Євангелії від Матея сказано: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться». Ви не є самі, Ви не є сиротами, Ви є Божі діти і Господь з Вами перебуває. Щасливої Вам служби, щасливо відбудьте військову службу, по-геройськи. Так, як дійсно годиться справжнім синам нашої Батьківщини. Живими й здоровими повертайтесь до Ваших родин, які з нетерпінням чекають дітей, синів, батьків, чоловіків, братів, колег по роботі…

Усім нам хочеться вірити, що війна у нашій державі закінчиться найближчим часом, а ті знання і навики, яких набули військові у Навчальному центрі Національної гвардії України, їм ніколи не доведеться застосовувати на практиці.

Леся ГОРГОТА 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.