62 БТР-ники готові захищати державу

nus.in.ua, 30 серпня 2014, 12:52
0
484
Роздрукувати

21 серпня у Навчальному центрі Національної гвардії України, що дислокується у місті Золочеві, вкотре завершили навчання військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом. Це 62 офіцери-БТРники, які уже повністю готові до застосування своїх знань та навичок на практиці. На жаль, живемо у тривожний час і застосовувати свої знаня на практиці хлопцям таки доведетьсяДо присутніх звернувся начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик.

– Ми живемо в Украні і, дай Боже, щоб нам усім вистачило сили боронити її. Дякую усім, за мужність і силу духу. Бажаю з гідністю виконувати ті завдання, які перед Вами ставитиме Батьківщина. А із тих ситуцій, які ставитиме перед Вами держава та військовий обов’язок виходити живими, виходити переможцями.

– У нелегкий час Ви стали військовими, взяли у руки зброю, – звернувся до військових ветеран військової служби Іван Вархола. – Я не хотів би відбуватися стандартними фразами, а дати кілька порад. Живіть, воюйте так, щоб не заплямувати ім’я своє і близьких. І не бійтеся, бо з Вами Бог і Україна…

У продовження свого виступу Іван Андрійович зацитував 91 Псалом. Отець Юрій Галабуда поблагословив воїнів щирим словом та молитвою:

– Пам’ятайте, що Ви не є забутими. Ваші батьки, Ваші друзі, духовенство щодня моляться за Вас. Ви не є забутими Богом, бо Він завжди з нами. У Євангелії від Матея сказано: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться». Ви не є самі, Ви не є сиротами, Ви є Божі діти і Господь з Вами перебуває. Щасливої Вам служби, щасливо відбудьте військову службу, по-геройськи. Так, як дійсно годиться справжнім синам нашої Батьківщини. Живими й здоровими повертайтесь до Ваших родин, які з нетерпінням чекають дітей, синів, батьків, чоловіків, братів, колег по роботі…

Усім нам хочеться вірити, що війна у нашій державі закінчиться найближчим часом, а ті знання і навики, яких набули військові у Навчальному центрі Національної гвардії України, їм ніколи не доведеться застосовувати на практиці.

Леся ГОРГОТА 

ТЕГИ: БТР, Золочів, АТО, україна, газета, 39 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама