Новини Золочівщини
04:40, 03 січня 2014
1101
0

ХАЙ ЗДІЙСНИТЬСЯ ВСЕ, ЩО ЗАДУМАЛИ ВИ

ХАЙ ЗДІЙСНИТЬСЯ  ВСЕ, ЩО ЗАДУМАЛИ ВИ
Admin
Фото: НУС

Ось і відійшов у минуле, став історією рік 2013. Чи все було так, як ми того хотіли? Нам є за що йому подякувати: за Любов, за Віру і Надію, за мрії, що збулися і плани, що здійснилися, за хороше і складне, за перемоги і тимчасові відступи, за підйоми і падіння, за зустрічі і розлуки… Підросли наші діти. Підросли і молоді дерева в нашому древньому, помолоділому місті. Для кожного з нас 2013 був сповнений яскравих подій і просто уроків життя, від яких ми стаємо досвідченішими, а,  відтак, – мудрішими. Підносимо погляди до неба, вдивляємось у безкраю блакить і дякуємо. Дякуємо Тобі, Боже, за все, що даєш, і за те, що віднімаєш. Нехай буде воля Твоя.

 


 

Хай Новий 2014 рік щедро засіє у наші серця Надію, сповнить душі Вірою, огорне нас Любов’ю, дасть Мудрості  не розгубитися у круговерті життя, Терпеливості все витримати, все пережити. Хай у кожній душі, домівці, державі, в усьому світі запанують мир, злагода і любов. Хай обминають нас розлуки і розчарування. Хай з‘єднаються українські родини.  Хай в любові і батьківській турботі зростають українські діти, всі діти світу. А для цього нам потрібна вирозуміла людяна політика української держави, яка служить народу України, захищає кожного українця, незалежно від соціального стану, віку, національності, партійності...

 


 

Будьмо ініціативними і динамічними, готовими до змін, бо саме таких особистостей чекає успіх. І, безперечно, Новий рік – це рік працелюбів, людей творчих, знавців своєї справи, майстрів, професіоналів. Бо їх потребує кожна галузь людської діяльності, саме такими прагнемо бути в кожній українській справі. Хай рік буде успішним для колективів і громад в усіх сферах діяльності.

Будьмо гордими, гідними своєї матері України. Бо всі ми у Києві і Донецьку, у Львові  і Сімферополі – всі її діти, а отже ми – український народ і маємо дбати про майбутнє своєї землі, своїх дітей, онуків… Щоб тут, в Україні, кожен з нас почувався краще, ніж у будь-якій, навіть найбагатшій стороні, чи найдемократичнішій державі.  Маємо велику надію на позитивні зміни у суспільстві, державі, у світі.

Маючи такі грандіозні плани і надії мусимо пам‘ятати, що всього зможемо досягнути лише ми, своєю невтомною, творчою, щоденною працею, спільними зусиллями, єдиною українською нацією у вільній соборній незалежній Україні.

 


 

Хай у нашій державі Україні воцариться єдність і згода. Це наша держава. Ми творимо її, ми розвиваємо її, ми прагнемо бути гідними нащадками своїх предків-героїв. Ми прагнемо виховати своїх дітей людьми чесними, благородними, здатними захищати гідність людини, громадянина, українця.

Зичимо усім родинної злагоди, любові і віри у те, що ми живемо у цивілізованій державі. Нехай новини, які вам доведеться читати у нашому часописі будуть добрими та позитивними.  Ми зичимо Всім здоров‘я, особистого щастя, земних гараздів і статків, цілющого Божого благословіння, тепла та затишку у ваших домівках, нових перемог і здобутків у житті та праці на благо Ваших родин та нашої великої громади району, області, України. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання. Хай прийдешній рік Коня буде сповнений благородства, достойних вчинків, додає сили і міці духу, впевненості у завтрашньому дні.

Залишайтеся з нами впродовж 2014 року. Адже ми працюємо для вас.

 


 

 З повагою

«НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА»,

громадсько-патріотичне об‘єднання

«УКРАЇНСЬКий чин»
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.