Новини Золочівщини
23:45, 17 серпня 2014
1081
0

Вони потрібні державі та своїм сім'ям

Вони потрібні державі  та своїм сім'ям
Admin
Фото: НУС

Щоб підтримати військовослужбовців, що беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, та їхні родини у неділю, 10 серпня, відбулась духовно-патріотична акція «Від Маркіяна до Тараса», яку організували Львівська обласна рада та Золочівська райдержадміністрація.

«Маркіян Шашкевич житиме у свідомій пам‘яті українців, усіх, хто працює, бажає, не нарікаючи аби Україна була нова. Господь нам в цьому допоможе. Дорогий Маркіяне, ти потрібен нам сьогодні як прапор національної ідеї, як незабутній заспівувач, будь нашим заступником перед Великим Богом і провідником у нелегкій боротьбі…,» – піднесено промовила ведуча Марія Квас. Додавали сил та впевненості у завтрашньому дні, патріотизму та гордості за свою державу виступи поета-пісняра Теодора Кукурузи, юної львів’янки з Йосипівки Марти Заставної, юних співачок Золочівщини Маріанни Леськів, Оксани Квас, Олександри Москви, Ані Богачевської та заслуженого артиста України Тараса Курчика, а також тішили гарні хореографічні постановки танцювального колективу «Перлина» (кер. Наталія Рибка).

Начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик подякував усім організаторам за такий захід, за моральну підтримку та викликав на сцену дружин та доньок військовослужбовців Світлану Сокульську, Наталію Василюк з донькою Мартою, Ліану Реплянську, Ольгу Бартків, Мар‘яну Романів, Оксану Євчинець, Інну Карлащук, Любов Рожелюк, Наталію Горбулевич, Ганну Лєрнікову, Ольгу Біронт та доньку військовослужбовця Ярину Романюк, які були присутні на заході. «Стан військовослужбовця багато залежить від того, як його підтримує родина. – наголосив Михайло Вікторович. – В особі цих дружин та доньок, які зараз вийшли на сцену, дякую усім мамам, дружинам, дітям, які дочекалися своїх синів, чоловіків, батьків і тим, які зараз чекають військових, що знаходяться у зоні АТО. Дякую тим сім‘ям військовослужбовців, які роблять все для того, щоб вояки почувались комфортно, відчували, що їх чекають, бо вони потрібні державі і своїм сім‘ям». І як подяка за вірність та чекання – червоні троянди.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.