Вони потрібні державі та своїм сім'ям

nus.in.ua, 17 серпня 2014, 23:45
0
506
Роздрукувати

Щоб підтримати військовослужбовців, що беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, та їхні родини у неділю, 10 серпня, відбулась духовно-патріотична акція «Від Маркіяна до Тараса», яку організували Львівська обласна рада та Золочівська райдержадміністрація.

«Маркіян Шашкевич житиме у свідомій пам‘яті українців, усіх, хто працює, бажає, не нарікаючи аби Україна була нова. Господь нам в цьому допоможе. Дорогий Маркіяне, ти потрібен нам сьогодні як прапор національної ідеї, як незабутній заспівувач, будь нашим заступником перед Великим Богом і провідником у нелегкій боротьбі…,» – піднесено промовила ведуча Марія Квас. Додавали сил та впевненості у завтрашньому дні, патріотизму та гордості за свою державу виступи поета-пісняра Теодора Кукурузи, юної львів’янки з Йосипівки Марти Заставної, юних співачок Золочівщини Маріанни Леськів, Оксани Квас, Олександри Москви, Ані Богачевської та заслуженого артиста України Тараса Курчика, а також тішили гарні хореографічні постановки танцювального колективу «Перлина» (кер. Наталія Рибка).

Начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик подякував усім організаторам за такий захід, за моральну підтримку та викликав на сцену дружин та доньок військовослужбовців Світлану Сокульську, Наталію Василюк з донькою Мартою, Ліану Реплянську, Ольгу Бартків, Мар‘яну Романів, Оксану Євчинець, Інну Карлащук, Любов Рожелюк, Наталію Горбулевич, Ганну Лєрнікову, Ольгу Біронт та доньку військовослужбовця Ярину Романюк, які були присутні на заході. «Стан військовослужбовця багато залежить від того, як його підтримує родина. – наголосив Михайло Вікторович. – В особі цих дружин та доньок, які зараз вийшли на сцену, дякую усім мамам, дружинам, дітям, які дочекалися своїх синів, чоловіків, батьків і тим, які зараз чекають військових, що знаходяться у зоні АТО. Дякую тим сім‘ям військовослужбовців, які роблять все для того, щоб вояки почувались комфортно, відчували, що їх чекають, бо вони потрібні державі і своїм сім‘ям». І як подяка за вірність та чекання – червоні троянди.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: Перлина, вч 3007, АТО, концерт, газета, 37 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама