Новини Золочівщини
15:49, 14 серпня 2014
1609
0

Свято у громади християн Віри Євангельської

Свято у громади християн Віри Євангельської
Admin
Фото: НУС

Кожен, кому доводилось проїжджати трасою Львів-Тернопіль через Золочів, мимоволі повертає свій зір до храму Християн Віри Євангельської, що возвеличується край дороги. Здається, зовсім  недавно у 2004 році відбулось відкриття Дому молитви, а з цього дня минуло вже десять років.

3 серпня громада церкви Християн Віри Євангельської святкувала десятиріччя з дня посвячення храму. Привітати з ювілеєм християнську громаду приїхало безліч гостей із району та різних областей України: Михайло Паночко, президент Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської, Роман Ляховський Єпископ ЦХВЄ у Львівській області. У святкуванні взяв участь міський голова Золочева Ігор Гриньків. Він зазначив, що в такий складний для України час, народу як ніколи потрібно просити в Бога миру для країни.

Після завершення богослужіння в храмі святкування перенеслось на центральну площу міста, де відбулась спільна молитва за Україну. Адже в цей тривожний для країни час як ніколи необхідно схилити свої голови в молитві до Бога, і просити миру. Щиро лунав спів хору першої Львівської церкви, а поміж пісень  звучали духовні настанови церковних служителів. Хотілось би, щоб вони  дійшли до кожного серця, а молитви та пісенні псалми були почуті Небом, щоб кожна людина задумалась на сенсом буття та віддала славу Господу.

Наталія Гурська

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.