Наймогутніша зброя – любов і милосердя

nus.in.ua, 8 лютого 2014, 19:29
0
1162
Роздрукувати
Наймогутніша зброя – любов і милосердя

Я вам заповідь дав, щоб ви любили
один одного так, як я вас полюбив.
Новий Завіт

Часто себе запитую , що може врятувати нас, людей, від небезпеки? А відповідь одна – «Любов врятує світ». Якщо ми будемо виконувати головну Заповідь Божу, то всі інші заповіді будуть виконуватись автоматично, бо коли любиш, то все пробачаєш і чиниш тільки добро. І завдання усіх українців у своїх молитвах просити у Бога, щоб послав нам духа миру і любові, просити Бога, щоб подав нам мудре і розумне серце, як це робив цар Соломон. Коли Господь призначив його царем свого народу, тоді ж у першу ніч йому з'явився Господь, промовивши до нього: «Проси чого хочеш». Цар Соломон відповів йому з великою мудрістю: «Дай, будь ласка, мені, Боже, мудре і розумне серце, щоб я міг вести свій народ згідно з Твоїми законами». І ось яку відповідь він почув від Господа: «За те, що ти не просив у мене ні смерті для ворогів, ні багатства, ні довгого віку, я тобі дам мудре і розумне серце».

Задумаймось на мить над словами Ісуса Христа: «Я перебуваю в Отці, а ви перебуваєте в мені. Якщо ви зробите зло, одному найменшому з моїх братів, ви це зробите мені». Ці слова повинні бути закарбовані в наших серцях. Сильна людина не та, в якої руки в крові, а та, яка проявляє любов і милосерця. Дуже важливо звертатись до Бога словами: «Боже, просвіти мій притемнений розум, освячуй мої думки, відкрий духовні очі, скріплюй слабу волю».

Звертаймось до Бога з проханням подати Україні дари Святого духа – мудрості і розуму та плодів Святого Духа – віри, миру і любові.

Тож нехай любов і милосердя стануть наймогутнішою зброєю у боротьбі за Україну.

Оксана ГОНТАРСЬКА, м. Золочів

ТЕГИ: газета, №10, Золочів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама