На згадку про Навчальний Центр

nus.in.ua, 3 січня 2014, 03:57
0
573
Роздрукувати
На згадку про Навчальний Центр

Мистецький салон «Вернісаж» (сувенірна крамниця на вул. Тернопільській, 1) презентує керамічні сувенірні тарілки, присвячені Навчальному центру ВВ МВС України.

– Наш салон часто відвідують військовослужбовці, – розповідає керівник салону Марія Гриньків, – які проходять навчання у нашому місті. Дуже часто вони хочуть придбати щось на пам’ять про Золочів. Саме звідси виникла ідея створення сувенірів, які б не лише презентували Золочів, а й мали безпосередню дотичність до Навчального центру ВВ МВС України. Порадившись із дизайнером Романом Чемеринським, обрали вид сувенірів. Пан Роман розробив дизайн. Зараз маємо два види сувенірних керамічних тарілок. Думаю, що по завершенні навчання військовослужбовці матимуть гарну пам’ятку про Навчальний центр. Це також могло б бути гарним подарунком для військовослужбовців та працівників Навчального центру.

ТЕГИ: газета, №5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама