Готові захищати україну

nus.in.ua, 1 серпня 2014, 21:58
0
701
Роздрукувати

Святково розпочався ранок 26 липня в Навчальному центрі Національної Гвардії України, де відбулися урочистості з нагоди випуску курсантів, які пройшли навчання та склали іспити.

У вітальному слові начальник Навчального центру, полковник Михайло Кулик зазначив:

– Сьогодні ми вчергове закінчуємо період навчання для вищого рівня підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та курсів підвищення кваліфікації. Сучасна зброя стає більш досконалою та потребує від кожного з нас високого рівня підготовки. Від того, як ми сьогодні засвоїмо навчальний матеріал залежить збереження державності в цілому. Знаю, що багато присутніх сьогодні тут, в цьому строю, вже найближчим часом будуть захищати нашу державу зі зброєю в руках. Але знайте, що настав час невідворотних позитивних змін, на заваді яких стали вороги держави, які розв’язали війну на українському Донбасі. За нашу незалежність, самостійність боролися цілі покоління українських патріотів. Багато героїв полягли за нашу землю. За неї гинуть українські мирні громадяни сьогодні. Прошу вшанувати хвилиною мовчання всіх, хто поліг вже в наші дні у боротьбі за волю та незалежність України.

Командування військової частини привітало грамотами курсантів, які закінчили навчання з відзнакою. Серед випускників були не лише юнаки, але й дівчата, які виявили бажання захищати рідну землю, служити народу України.

За традицією священнослужителі відслужили молебень та поблагословили курсантів на подальшу службу, окропивши їх свяченою водою. На завершення відбувся урочистий марш військовослужбовців. Чітко та гордо, наче олов’яні солдатики, пройшли молоді курсанти під звуки військового оркестру. Вони готові захищати Україну. Віримо, що мирною і успішною буде їхня військова служба. А в житті їх чекають незвідані, цікаві перспективи.

  

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: вч 3007, випуск, газета, 35 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама