Розклад руху електричок по станції Золочів

nus.in.ua, 13 липня 2014, 11:02
164
23522
Роздрукувати
Розклад руху електричок по станції Золочів

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Оновлено 12.07.2015 р.

На Львів

№ поїзда Золочів Маршрут слідування Час приб. на кінцеву зупинку
Приб. Зупинка Відправл.
6031 - - 5,40 Золочів -Львів 7,14
6035 - - 7,28 Золочів -Львів 9,00
6037 9,59 2 10,00 Тернопіль -Львів 11,32
6041 14,30 2 14,32 Тернопіль -Львів 16,06
6045 17,54 2 17,56 Тернопіль -Львів 19,30
6047 22,03 1 22,04 Тернопіль -Львів 23,36
6049 - - 22,44 Золочів -Красне 23,13

На Тернопіль

№ поїзда Золочів Маршрут слідування Час приб.на кінцеву зупинку
Приб. Зупинка Відправл.
5402 - - - Львів – Золочів -
6232 5,25 1 5,26 Красне – Тернопіль 6,44
6034 6,38 - - Львів – Золочів -
6036 10,28 1 10,29 Львів – Тернопіль 12,09
6040 14,39 2 14,41 Львів – Тернопіль 15,59
6044 18,14 1 18,15 Львів – Тернопіль 19,37
6048 22,25 - - Золочів – Красне -

ТЕГИ: електрички Золочів, електрички розклад руху Золочів, Золочів електрички, Розклад руху електропоїздів по станції Золочів, рух електричок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

164 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Conradcearp — 11 січня 2017 03:41
??????? ????, ????????????????????????????? ????????. ??????? ?????? http://nvzmk.ru/
Howardwaync — 12 січня 2017 23:49
Fast and large income is waiting for you, if you're not gonna rebate and your money will not earn another.????? goo.gl/KvXvzm
beluhin68Embam — 13 січня 2017 08:12
? ? ? ? ? ? ? ? ??????? ?. ?. ???????? ????????????? ?????????? ???????. ??? ?? (??????? ?.?.) ?????? ???,?????, ??????, ????????? ???????.?????????? ?? ????? ???????? ????? ? ????.??????? ?. ?. ???????? ????????????? ?????????? ? ? ? ? ? ? ? ? - ???? ????????!??????? ??????? ?????????? ??????? ??????? ??????????
Derricktutle — 29 січня 2017 01:12
#new25682452WWW568$1 http://heronebalka.a7n.ru/2671734-60d26a178848f754e6431b61b7a7b2a4 http://ebalkaready.sexirus.ru/2671734-ffae2499e12282d70192df9acaa3cd9b http://ebalkaspaces.porno-fei.ru/2671728-cdf457116561c3325cb570d74af0bc85 http://cirrusebalka.deniskolodin.ru/2563663-94f1683db98015f9811ed8c7e2d028b1 http://ebalkatreasure.spacesynth1.ru/2671736-10df6cef0d72abbfbc2ff77e06d0533b http://programebalka.sexitrade.ru/2671728-aff9a0cbf40cf1d1b666dcdb19e5ea14 http://navigatorebalka.a7n.ru/2671737-4ec495f6c2aaec9845ef45fafdca9db8 http://stingrayebalka.x-hub.ru/2671731-7ff52daa0e6f56943a50c058bf16fb51 http://minervaebalka.prosexi.ru/2671730-62b6f1f9d72bd8b94a29fb094d33cec2 http://bigboxebalka.pornogeysex.ru/2671729-1ce69758a2b4b68b5d6b747f1a78f489 VtraheWarehouse.ebuxastroy.gq/sitemap.xml BitVtrahe.ebuxastroy.gq/sitemap.xml VtraheEscape.ebuxastroy.gq/sitemap.xml VtraheIst.sdircol.ru/sitemap.xml VtrahePages.aganya.ru/sitemap.xml StandoutVtrahe.sdircol.ru/sitemap.xml TechnoVtrahe.ebuxa24.ga/sitemap.xml XfapaEclipse.aganya.ru/sitemap.xml GigaVtrahe.webnewpress.ru/sitemap.xml BrainXfapa.accessrf.ru/sitemap.xml http://PaperPornk.azlo.ru/sitemap http://DojkiKey.bfpa.ru/sitemap http://VaultDojki.bsno.ru/sitemap http://MaximPornk.fdfc.ru/sitemap http://PornkPick.fdfc.ru/sitemap http://DojkiLeaf.bfpa.ru/sitemap http://DojkiView.azca.ru/sitemap http://CoronaDojki.azca.ru/sitemap http://CleanDojki.azca.ru/sitemap http://ShieldDojki.azca.ru/sitemap
RobertDoord — 26 квітня 2018 04:45
buy cialis viagra online generic viagra online how much does generic viagra cost at walmart buy generic viagra online low cost viagra generic http://viagrapipls.com/ what is generic viagra called in india
Kueithram — 13 червня 2018 09:04
???? ??? ????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ??????? ?????????? ? ??????????? ??????? ???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????). ??????? ??????????: ??????? ???? ????? ????? ?????. | ????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???. ????????!!! ?????? ???? ????????? ?????? ????????? ???? ????? ? ?????. ???? ??? ?????????? "????????" ?? ?? 70 ???. ? ???. ???????? ?????????, ????????? ? ?????? ? ??????????! ????? ??? ?????? ??????? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!! ???? ?????????????? ?????? ? ????? ???????? ?????. ????? ???????? ????????????? ?????????? ???????????.
elavota — 23 липня 2018 23:32
generic cialis without prescription buy cialis online cialis generic review buy cheap cialis

buy generic cialis online without prescription cheap cialis used cheap generic cialis cheap cialis
ZENFEEFE — 24 липня 2018 01:29
viagra diabetes buy cheap viagra online how often can i take viagra viagra online
Exhaubs — 24 липня 2018 01:30
viagra sildenafil generic viagra viagra walmart price buy viagra
admidly — 24 липня 2018 01:48
cialis pills online generic cialis women on cialis generic levitra buy generic cialis online
frierug — 24 липня 2018 02:09
how long does it take for viagra to work buy generic viagra does generic viagra work buy viagra online
Pausalty — 24 липня 2018 04:54
viagra xl buy viagra viagra net worth buy cheap viagra online
alcophy — 24 липня 2018 07:55
order discount cialis compare buy cialis online cialis order buy cheap cialis
Ideoppy — 24 липня 2018 10:11
cialis tablets vega generic cialis buying cialis online cialis buy cialis online
Phantee — 24 липня 2018 12:30
pfizer cialis generic cialis buy cheap cialis online buy generic cialis online sildenafil citrate buy buy cheap cialis online

cuba gooding cialis generic buy cheap cialis online cialis buy online overnight shipping generic cialis
ExariA — 24 липня 2018 12:58
red cialis generic viagra online generic cialis buy cialis online pharmacy buy cialis online
ZitevecE — 24 липня 2018 13:25
enzyte cialis generic cheap cialis buy tadalafil cialis buy cialis online
hulfecy — 24 липня 2018 13:45
online cialis generic cialis best price buy cialis online buy cialis online
Indusa — 24 липня 2018 13:50
splitting cialis tablets buy generic cialis online tab 20mg cialis tablets buy generic cialis
Smodwima — 24 липня 2018 22:48
viagra prank buy viagra all natural viagra cheap viagra

viagra precio buy generic viagra online viagra drug interactions buy viagra
Gixefs — 25 липня 2018 01:49
viagra under tongue buy viagra viagra purchase generic viagra online
THORNE — 25 липня 2018 02:38
experiences cialis 20mg generic cialis generic cialis online buy cialis online

viagra shipped overnight cialis generic buy cialis online cialis wholesale online buy cheap cialis online
pagawazY — 25 липня 2018 07:41
buy cialis doctor online cheap cialis online buy tadalafil dosage buy cheap cialis online
fordnozy — 25 липня 2018 11:58
cialis discount generic cialis buy generic cialis online hot rod cialis pills buy buy generic cialis online

cialis order canada buy cialis online tadalafil api cialis generic buy generic cialis online

viagra pill photo cialis 20mg buy cialis cialis generic sale buy generic cialis
Expozy — 25 липня 2018 12:02
mail order cialis online pharmacy buy cheap cialis online generic cialis cheapest cheap cialis online
fubothe — 25 липня 2018 12:33
cheap cialis generic canada cheap cialis discount buy generic cialis online buy cheap cialis
Jalkchic — 25 липня 2018 21:24
viagra free samples buy cheap viagra online viagra vs cialis vs levitra buy viagra online
undubs — 25 липня 2018 23:23
girls viagra buy viagra online viagra effect on blood pressure generic viagra
hundeft — 25 липня 2018 23:28
viagra reddit buy viagra online buying viagra online without prescription cheap viagra online
AvAirL — 25 липня 2018 23:47
viagra floaters cialis pills cialis buy cialis price comparison cialis 20mg buy cialis

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама