«Українські співаночки» у «Рідному Домі»

nus.in.ua, 1 липня 2014, 04:15
0
733
Роздрукувати
«Українські співаночки» у «Рідному Домі»

«Україна… Ми народилися в Україні, і нам безмежно дорога ця земля. Україна… Всю її не охопити думкою і уявою, а тим більше не розкажеш словом, вона вміщається лише у серці.»

Ось такими сердечно-патріотичними словами розпочався 14 травня святковий вечір в Сасівському дитячому будинку «Рідний дім», який був присвячений українській пісні. Це дійство відбувалося за участю дітей, які проживають в цьому будинку під чуйним керівництвом вихователя старшої групи Любов Богданівни Трохимчук та музичного керівника Романа Володимировича Стельмаховича. Зал був оформлений в українському традиційному стилі. Свято вели Олег Орловський та Ярина Когут. Христина Королишин та Ярослав Орловський декламували вірші, Іванна Плещанська, Марія Дзюмаковська, Яна Дилдіна та Катерина Ференс виконали танок «Співаночки», Артур Вовнянко, Володимир Тимоць, Ігор Королишин, Олег Орловський, Оля Дячишин, Христина Королишин та Ярина Когут порадували усіх своїм вмінням гарно співати. У їхньому виконанні прозвучали такі пісні: «По долині річка», «Я піду в далекі гори», «Лише на Україні», «Водограй» та інші. Всі учасники дійства були одягнені в українські вишиванки, що додавало ще більшої урочистості святу. Позаду ведучих на стіні можна було побачити великий екран, на якому протягом усього виступу змінювались фотографії відповідно до теми пісень, віршів чи легенд. Адже наша українська пісенність – це є наш з вами найдорожчий скарб. Як було сказано на вечорі: «Пісня! Вона серце народу, його душа, слава, його крила.» Якщо у когось виникають запитання про Україну, її культуру чи традиції то всі відповіді можна знайти в українському фольклорі, тому під час свята була проведена вікторина, щоб гості могли поділитися своїми знаннями українських пісень. Зокрема, прозвучали такі питання: «Назвіть українські пісні, що починаються словом «Ой» або які ви знаєте пісні зі словом «Калина». Діти, які сиділи в залі чудово продемонстрували свої знання пісень, що було дуже приємно. В кінці виступу його учасники всі разом заспівали «Молитву за Україну». Після свята усі гості та вчителі дякували за гарний виступ і організацію, адже в такий важкий і неспокійний час ми всі потребуємо нашої української пісні, яка де б ми не були завжди буде з нами. З захопленням цей концерт переглянули гості з Голандії. Якщо у вас є можливість і бажання  або просто хочете побувати в приємній та дружній атмосфері обов’язково завітайте хоча б на одне зі свят організованих в Сасівському дитячому будинку «Рідний дім» і не пожалкуєте!

Наталія Ляшовська

ТЕГИ: діти, святковий вечір, газета, 30 номер, Сасів, Золочів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама