Діти – за єдину Україну

nus.in.ua, 3 вересня 2014, 22:56
0
1091
Роздрукувати
Діти – за єдину Україну

Діти з великою гордістю виконали гімн України. Патріотичними піснями («День незалежності», «Боже, великий, єдиний », «Молитва за Україну», «Ой у лузі червона калина» та ін.) та віршами передали свою любов до рідної Вітчизни. Через увесь захід пройшла тема героїв, які борються та загинули за рідну землю, за її незалежність. Глибоким болем перейнялись усі присутні, на обличчях яких текли сльози, під час виконання музичної композиції «Над землею туман», в якій діти вшанували пам'ять героїв «Небесної сотні» та нашого земляка Віталія Бахура, які загинули захищаючи нас усіх. Ангел миру витав над фотографіями загиблих героїв та закривав своїми крильми дітей, що в поклоні молились, біля запалених лампадок, за полеглих героїв.

З вірою у перемогу, щасливе майбутнє України, її народу звучали пісні у виконанні педагогів Кравець Н.Б., Лабаз Л.Я., Кецко Я.Т., Болюбаш І.Б. Кульмінацією заходу стала само стверджуюча композиція – тріумф «Ще не вмерла Україна!».

Хай процвітає наша незалежна Батьківщина! Віримо у щасливе майбутнє України! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

  Ірина БОЛЮБАШ

Леся ЛАБАЗ

ТЕГИ: діти, газета, 39 номер, україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама