Львівщина
22:56, 03 вересня 2014
1749
0

Діти – за єдину Україну

Діти – за єдину Україну
Admin
Фото: НУС

Діти з великою гордістю виконали гімн України. Патріотичними піснями («День незалежності», «Боже, великий, єдиний », «Молитва за Україну», «Ой у лузі червона калина» та ін.) та віршами передали свою любов до рідної Вітчизни. Через увесь захід пройшла тема героїв, які борються та загинули за рідну землю, за її незалежність. Глибоким болем перейнялись усі присутні, на обличчях яких текли сльози, під час виконання музичної композиції «Над землею туман», в якій діти вшанували пам'ять героїв «Небесної сотні» та нашого земляка Віталія Бахура, які загинули захищаючи нас усіх. Ангел миру витав над фотографіями загиблих героїв та закривав своїми крильми дітей, що в поклоні молились, біля запалених лампадок, за полеглих героїв.

З вірою у перемогу, щасливе майбутнє України, її народу звучали пісні у виконанні педагогів Кравець Н.Б., Лабаз Л.Я., Кецко Я.Т., Болюбаш І.Б. Кульмінацією заходу стала само стверджуюча композиція – тріумф «Ще не вмерла Україна!».

Хай процвітає наша незалежна Батьківщина! Віримо у щасливе майбутнє України! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

  Ірина БОЛЮБАШ

Леся ЛАБАЗ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.