Новини Золочівщини
21:09, 22 червня 2014
1183
0

Збери 20 мішків сміття – отримай сто гривень

Збери 20 мішків сміття – отримай сто гривень
Admin
Фото: НУС

Підприємство «Еко Баланс Золочів», яке займається вивезенням твердих побутових відходів із Золочева, часто стикається із ситуацією, коли жителі відмовляються платити за вивезення сміття, мотивуючи тим, що вони його не продукують. Таке твердження є абсолютною нісенітницею, оскільки кожна людина в процесі життєдіяльності  створює відходи, до того ж, як свідчить статистика,  щороку все більше і більше. Спалювати його, закопувати, звалювати на території міста, на берегах річок, в лісосмугах та зелених насадженнях забороняється згідно із затвердженими правилами благоустрою. Сміття має вивозитись тільки до спеціально відведених місць.

Відповідно до ст. 150 кодексу України про адміністративні правопорушення, власник та наймач (орендар) квартири зобов’язаний: укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем, і оплачувати їх; дотримуватись вимог нормативно-правових актів у житлово-комунальній сфері, пожежної і газової безпеки, санітарних норм і правил. Отже, жителі міста повинні самі ініціювати укладання договору на вивезення ТПВ, і  його відсутність не є підставою для несплати послуги.

– Зараз стикаємось також із ситуацією, коли масово вивозять сміття  у лісосмуги, ліси, – розповідає директор ТзОВ «Еко Баланс Золочів» Богдан Бундз. – Зважаючи на таку жахливу ситуацію із довкіллям, ТзОВ «Еко Баланс Золочів» проводить акцію «Зроби чистим довкілля». Мета проведення акції – зробити чистішими довколишні ліси.

Хто збере 20 мішків сміття в лісі, тому буде виплачено 100 гривень. Мішками забезпечує ТзОВ «Еко Баланс Золочів». Акція із саночистки довколишніх лісів триватиме до кінця червня.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.