Збери 20 мішків сміття – отримай сто гривень

nus.in.ua, 22 червня 2014, 21:09
0
542
Роздрукувати
Збери 20 мішків сміття – отримай сто гривень

Підприємство «Еко Баланс Золочів», яке займається вивезенням твердих побутових відходів із Золочева, часто стикається із ситуацією, коли жителі відмовляються платити за вивезення сміття, мотивуючи тим, що вони його не продукують. Таке твердження є абсолютною нісенітницею, оскільки кожна людина в процесі життєдіяльності  створює відходи, до того ж, як свідчить статистика,  щороку все більше і більше. Спалювати його, закопувати, звалювати на території міста, на берегах річок, в лісосмугах та зелених насадженнях забороняється згідно із затвердженими правилами благоустрою. Сміття має вивозитись тільки до спеціально відведених місць.

Відповідно до ст. 150 кодексу України про адміністративні правопорушення, власник та наймач (орендар) квартири зобов’язаний: укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем, і оплачувати їх; дотримуватись вимог нормативно-правових актів у житлово-комунальній сфері, пожежної і газової безпеки, санітарних норм і правил. Отже, жителі міста повинні самі ініціювати укладання договору на вивезення ТПВ, і  його відсутність не є підставою для несплати послуги.

– Зараз стикаємось також із ситуацією, коли масово вивозять сміття  у лісосмуги, ліси, – розповідає директор ТзОВ «Еко Баланс Золочів» Богдан Бундз. – Зважаючи на таку жахливу ситуацію із довкіллям, ТзОВ «Еко Баланс Золочів» проводить акцію «Зроби чистим довкілля». Мета проведення акції – зробити чистішими довколишні ліси.

Хто збере 20 мішків сміття в лісі, тому буде виплачено 100 гривень. Мішками забезпечує ТзОВ «Еко Баланс Золочів». Акція із саночистки довколишніх лісів триватиме до кінця червня.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Еко Баланс Золочів, гроші, Золочів, газета, 29 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама