За засмічення міста каратимуть штрафами

nus.in.ua, 20 липня 2014, 14:11
0
609
Роздрукувати
За засмічення міста   каратимуть штрафами

Незважаючи на старання комунальників та працівників підприємства ТзОВ «Золочів Еко Баланс», яке займається збором та вивезенням твердих побутових відходів на території нашого міста, усе ж у місті зустрічаємо купи сміття у невідведених для цього місцях. Стихійні сміттєзвалища розростаються по всьому місту, не зважаючи навіть на те, що на кожній вулиці вже давно встановлено достатньо спеціальних контейнерів для сміття, які регулярно обслуговуються. Отже, можливість позбавлятися відходів цивілізованим шляхом, є, от тільки бракує бажання в самих золочів’ян доносити сміття зі своїх осель до цих контейнерів. Простіше викинути за поріг.

Віталій Паршин, керівник штабу громадського формування з охорони громадського порядку «Міська варта» у м. Золочеві повідомив, що відтепер тих, хто не дотримуватиметься правил благоустрою каратимуть.

– Депутатами Золочівської міської ради є затверджені Правила благоустрою та утримання території, яких має дотримуватись кожен житель нашого міста. Також статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу для громадян – в розмірі 340 грн. до 1360 грн., на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн. У цій статті зазначено, що на території об’єктів благоустрою міста забороняється вивозити і звалювати у невідведених для цього місцях відходи: траву, гілки, деревину, листя та сміття. Такі стихійні сміттєзвалища, які є у нас по місту є несанкціонованими і несуть загрозу для золочів’ян. Тому найперше варто ставитись до своїх вчинків свідомо. У Золочеві проходять постійно толоки, територія міста прибирається, постійно обкошується трава. Проте завжди знайдеться той, хто захоче викинути сміття у невідповідному місці. Зараз у місті є кілька стихійних сміттєзвалищ на вул. Промисловій, в районі вулиць Замкової, Спортивної, Перемоги. «Міська варта» здійснюватиме рейди містом з метою виявлення правопорушників. До нашого громадського формування входять люди різних професій. Після роботи їх залучаємо до патрулювання міста, можемо здійснювати рейди і вночі, і зранку. Виявивши порушників, будемо фіксувати на фото- чи відеокамеру, а встановивши особу, складатимемо протокол про адміністративне правопорушення. Протокол направляється на виконавчий комітет Золочівської міської ради. Виконкомом буде визначено розмір штрафу. Звісно, громадяни мають право оскаржувати рішення про накладання штрафу. Зараз ми уже дійшли до розуміння того, що просто писати приписи неефективно. Людей, які засмічують територію нашого міста, потрібно карати, щоб наступного разу перш, ніж викинути сміття у невідповідному місці, вони задумувались над своїми вчинками і їх наслідками.

 

 Читайте також: Громадська толока у міському парку 16.07.14

 

Віталій Паршин після чотиримісячної відсутності, оскільки в зв’язку з оголошеною мобілізацією був призваний у військкомат і проходив службу, повернувся до своїх обов’язків керівника штабу громадського формування «Міська варта» і готовий особисто брати на контроль усі питання із забезпечення чистоти та громадського порядку у Золочеві. Також він розповів, що працює спільно із ТзОВ «Еко Баланс Золочів» у напрямку заключення договорів на збір та вивезення ТПВ. Не заключення договорів фізичними та юридичними особами теж є порушенням чинного законодавства та тягне за собою відповідальність.

Леся ГОРГОТА
 

ТЕГИ: штраф, міська варта, газета, 33 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама