Новини Золочівщини
21:20, 22 червня 2014
1651
0

Зробимо довкілля чистим

Зробимо довкілля чистим
Admin
Фото: НУС

12 червня в кабінеті голови Золочівської районної ради Володимира Недзельського відбувся «круглий стіл», на якому розглядалось звернення депутатів Єлиховицької сільської ради щодо впорядкування старого міського сміттєзвалища. На зустріч були запрошені директор ТзОВ «Золочів ТХ» Олександр Тютін, директор ТзОВ «Еко Баланс Золочів» Богдан Бундз, міський голова Золочівської міської ради Ігор Гриньків. Інтереси єлиховицької громади представляли Галина Кушнір, Леся Курман, Галина Трембачова, Марія Максимишин.

Мова йшла про ініціативу депутатів Єлиховицької сільської ради зробити довкілля чистим, позбутися численної кількості поліетиленових пакетів, які кожної весни встеляють прилеглі території навколишніх сіл. Та найбільший наголос було зроблено на тарифах на вивезення сміття, які мають бути для людей якнайнижчими. Також депутати висловили думку про підписання договорів населенням навколишніх сіл, які межують із сміттєзвалищем.

Директор ТзОВ «Золочів Еко Баланс» Богдан Бундз відзначив певний прогрес із наведенням чистоти з часу організації вивезення сміття та затвердження тарифів для цього. Однак, за цей час значно зросла ціна на пальне, запчастини до техніки, вартість ремонтів та ін., через що підприємство зазнає відчутних фінансових збитків. У ході обговорення піднятих питань сторони домовились провести повторну зустріч через 10 днів, де планують досягнути конкретної домовленості щодо нових договорів на вивезення твердих побутових відходів, затвердити на них тарифи, а також залучити до цієї важливої справи максимальну кількість населення, мешканців навколишніх сіл.

Маємо зробити довкілля чистим, щоб забезпечити умови для здорового способу життя.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.