Подорож країною дитинства

nus.in.ua, 9 червня 2014, 01:07
0
566
Роздрукувати

У перший літній день в Золочеві, як і у всьому світі, відзначали добре і радісне свято – День захисту дітей. На жаль, погода намагалась зіпсувати настрій, але їй це не вдалося. Учасники дитячого розважально-пізнавального квесту «Подорож країною дитинства», який відбувся у спортивному залі ЗОШ № 1, отримали багато позитиву та радості.

«Веселим океаном розваг» мандрували 4 команди школярів, зупиняючись на пристанях біля островів: «Острів скарбів», «Казковий острів», «Острів піратів», «Острів Наминайко», «Острів Веселунчик», та «Острів художників». Цікава подорож – захоплюючі конкурси та завдання чекали на учасників: юні моряки малювали, складали казки, годували один одного яблуками, створювали образ грози морів – пірата, балансували «на хвилях» та інше. За правильні відповіді чи виконання завдання мандрівники отримували призові фішки.

Команда «Промінчики» Золочівської ЗОШ № 1 посіла ІІІ місце, «Живчики» Золочівської ЗОШ № 2  ­– ІІ місце.  І місце розділили між собою «Сміливчики» Золочівського НВК «Школа радості» та команда із найменшою кількістю учасників «Блискавки» Золочівської ЗОШ № 4, які назбирали однакову кількість фішок, аж 32.

З нагоди свята дітей вітали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза та заступник голови райдержадміністрації  Роман Сухецький.

Цього дня всі учасники отримали море радості, захоплення та чудових квітів з повітряних кульок.

Організаторами свята виступили відділ молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Золочівський районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді. Свято вдалось завдяки злагодженій праці команди фахівців із соціальної роботи, які підготували атрибути, емблеми свята, конкурсні завдання, виступили господарями островів та лоцманами екіпажів.

А у вівторок, 3 червня,  таку ж мандрівку фахівці із соціальної роботи провели для дітей-інвалідів у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Дитячі посмішки стали найкращою нагородою та подякою для організаторів.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА
 

ТЕГИ: літо, Кукуруза, газета, 27 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама