Новини Золочівщини
01:07, 09 червня 2014
1232
0

Подорож країною дитинства

Подорож країною дитинства
Admin
Фото: НУС

У перший літній день в Золочеві, як і у всьому світі, відзначали добре і радісне свято – День захисту дітей. На жаль, погода намагалась зіпсувати настрій, але їй це не вдалося. Учасники дитячого розважально-пізнавального квесту «Подорож країною дитинства», який відбувся у спортивному залі ЗОШ № 1, отримали багато позитиву та радості.

«Веселим океаном розваг» мандрували 4 команди школярів, зупиняючись на пристанях біля островів: «Острів скарбів», «Казковий острів», «Острів піратів», «Острів Наминайко», «Острів Веселунчик», та «Острів художників». Цікава подорож – захоплюючі конкурси та завдання чекали на учасників: юні моряки малювали, складали казки, годували один одного яблуками, створювали образ грози морів – пірата, балансували «на хвилях» та інше. За правильні відповіді чи виконання завдання мандрівники отримували призові фішки.

Команда «Промінчики» Золочівської ЗОШ № 1 посіла ІІІ місце, «Живчики» Золочівської ЗОШ № 2  ­– ІІ місце.  І місце розділили між собою «Сміливчики» Золочівського НВК «Школа радості» та команда із найменшою кількістю учасників «Блискавки» Золочівської ЗОШ № 4, які назбирали однакову кількість фішок, аж 32.

З нагоди свята дітей вітали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза та заступник голови райдержадміністрації  Роман Сухецький.

Цього дня всі учасники отримали море радості, захоплення та чудових квітів з повітряних кульок.

Організаторами свята виступили відділ молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Золочівський районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді. Свято вдалось завдяки злагодженій праці команди фахівців із соціальної роботи, які підготували атрибути, емблеми свята, конкурсні завдання, виступили господарями островів та лоцманами екіпажів.

А у вівторок, 3 червня,  таку ж мандрівку фахівці із соціальної роботи провели для дітей-інвалідів у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Дитячі посмішки стали найкращою нагородою та подякою для організаторів.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА
 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.