Новини Золочівщини
15:44, 01 червня 2014
1191
0

Успіхи Червоненського ВПУ

Успіхи Червоненського ВПУ
Admin
Фото: НУС

29 квітня на базі ВПУ № 20 м. Львова позашкільним закладом освіти Львівським державним Будинком техніки проведено фінальні змагання 15-го чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини.

У фінальних змаганнях взяли участь 130 учнів з 16 навчальних закладів Львівщини.

Кілька годин гострої інтелектуальної боротьби виявили переможців. У змаганнях перемогла команда «Фаворит» Львівського ВПУ ресторанного сервісу та туризму. Змогли відстояти честь Золочівщини наші земляки з Червоненського ВПУ, які в непростій боротьбі продемонстрували різнобічні знання та високий рівень інтелектуального розвитку у вирішенні цікавих та нелегких завдань. Команда Червоненського ВПУ «Інь-янь» І. Собчинський, О. Іванюк, М. Мудрак, Р. Белінський, О. Матвейко, М. Біловус) проявила неабияку ерудицію та кмітливість і в напруженій боротьбі змогла здобути почесне третє місце. «Лише трішки не вистачило нашій команді, для того щоб повторити успіх команди викладачів, які минулого року святкували перемогу в аналогічних змаганнях серед працівників профтехосвіти Львівщини»: підсумував тренер команди «Інь-янь» Р. Я. Гурський.

Організатори вручили призерам медалі, пам'ятні Кубки – сови та енциклопедичну літературу з історії та культури України. Всі учасники свята були відзначені грамотами та солодкими подарунками. Зазначимо, що інтелектуальна гра «Брейн-ринг» – це не лише знання, які допомагають молодим людям відшукати правильні рішення і сприяють професійному зростанню, а й відпочинок, де застосовуються інтерактивні технології, які служать способом створення між молодіжними колективами сприятливої атмосфери у спілкуванні, яка спрямована на особистісний підхід до навчання.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.