Успіхи Червоненського ВПУ

nus.in.ua, 1 червня 2014, 15:44
0
614
Роздрукувати
Успіхи Червоненського ВПУ

29 квітня на базі ВПУ № 20 м. Львова позашкільним закладом освіти Львівським державним Будинком техніки проведено фінальні змагання 15-го чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини.

У фінальних змаганнях взяли участь 130 учнів з 16 навчальних закладів Львівщини.

Кілька годин гострої інтелектуальної боротьби виявили переможців. У змаганнях перемогла команда «Фаворит» Львівського ВПУ ресторанного сервісу та туризму. Змогли відстояти честь Золочівщини наші земляки з Червоненського ВПУ, які в непростій боротьбі продемонстрували різнобічні знання та високий рівень інтелектуального розвитку у вирішенні цікавих та нелегких завдань. Команда Червоненського ВПУ «Інь-янь» І. Собчинський, О. Іванюк, М. Мудрак, Р. Белінський, О. Матвейко, М. Біловус) проявила неабияку ерудицію та кмітливість і в напруженій боротьбі змогла здобути почесне третє місце. «Лише трішки не вистачило нашій команді, для того щоб повторити успіх команди викладачів, які минулого року святкували перемогу в аналогічних змаганнях серед працівників профтехосвіти Львівщини»: підсумував тренер команди «Інь-янь» Р. Я. Гурський.

Організатори вручили призерам медалі, пам'ятні Кубки – сови та енциклопедичну літературу з історії та культури України. Всі учасники свята були відзначені грамотами та солодкими подарунками. Зазначимо, що інтелектуальна гра «Брейн-ринг» – це не лише знання, які допомагають молодим людям відшукати правильні рішення і сприяють професійному зростанню, а й відпочинок, де застосовуються інтерактивні технології, які служать способом створення між молодіжними колективами сприятливої атмосфери у спілкуванні, яка спрямована на особистісний підхід до навчання.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: Червоне, ВПУ, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама