1249
0

Кращі в організації спортивної роботи

Admin

2 квітня 2014 року в м. Львові відбулись обласні змагання з гирьового спорту серед професійно-технічних закладів. У цих змаганнях взяло участь понад 100 учасників. Змагання проводились з гирями вагою 24 кг. Спортсмени виконували поштовх двома руками та ривок почергово двома руками.

Добре виступив Юрій Діжак у ваговій категорії до 63 кг зайнявши третє місце. У ваговій категорії до 68 кг Юрій Крупа став чемпіоном. У ваговій категорії до 78 кг Ігор Ільчина зайняв друге місце. Відмінно виступив у ваговій категорії до 95 кг Віталій Кальченко, який став чемпіоном. У своїх вагових категоріях Роман Длугош та Петро Гринчишин внесли вагомий внесок для загального заліку, і наша команда стала чемпіоном Львівщини. На другому місці команда професійного ліцею № 12 м. Львова, на третьому місці силачі з м. Янів.

Команда, переможці та призери нагороджені грамотами. Готував нашу команду до змагань тренер Андрій Васильович Варлам.

* * *

6 квітня 2014 р. в м. Львові відбувся Чемпіонат з міні-футболу серед колективів фізкультури, підприємств, організацій, установ, навчальних закладів галузі працівників будівництва та промбудматеріалів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

В змаганнях взяли участь 7 команд. Наша команда, здолавши команду «Містопроект» з рахунком 5:1 та зігравши в нічию 1:1 з командою Геологічного інституту, ввійшла до півфіналу. У півфіналі наша команда перемогла команду з м. Дрогобич з рахунком 6:0! А у фіналі ми поступились поступилась господарям змагань команді ВПУ № 64 з рахунком 1:7.

За нашу команду виступали (див. фото зліва направо): С. Дубас, П. Коваль, В. Крупа, В. Зозуля, В. Нагорний, А. Варлам, Б. Мисяк, тренер команди М. Зозуля. Наша команда нагороджена Кубком та грамотою обласного управління.

Також приємно зазначити, що колектив фізкультури Золочівського професійного ліцею нагороджений Грамотою Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» за I місце в обласному огляді-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед КФК підприємств, установ, організацій за 2013 рік.