Новини Золочівщини
02:19, 09 тра 2014
3514
0

Путівки в УДЦ "Молода Гвардія"

Путівки в УДЦ
Admin
Фото: НУС

За вікном квітує травень і ми продовжуємо тему оздоровлення та відпочинку дітей, розпочату на сторінках нашого видання 10 квітня у № 15 (19). Ми запросили до розмови начальника відділу молоді та спорту Управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Ольгу КЛИМУК.

– Ольго Миронівно, які на сьогодні маєте пропозиції щодо оздоровлення та відпочинку дітей?

– З 1 по 21 червня 2014 року в ДП «УДЦ «Молода гвардія» проходитиме тематична оздоровча зміна «Літній ігроленд». Відповідно до попереднього розподілу путівок на Золочівський район виділено чотири путівки – безоплатну (бюджетну), 20 % вартості, 30% відсотків вартості та 50% вартості.

– Розкажіть про оплату цих путівок детальніше.

– Згідно з Положенням про направлення дітей до ДП «УДЦ «Молода гвардія», безоплатні путівки надаються: дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; дітям-інвалідам; дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов‘язків; дітям із малозабезпечених сімей (які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям); дітям, які перебувають на диспансерному обліку; талановитим та обдарованим дітям-переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань тощо.

Путівки з частковою оплатою у розмірі 20 % вартості надаються: дітям з багатодітних сімей; талановитим та обдарованим – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, змагань.

Путівки з частковою оплатою у розмірі 30 % вартості надаються: талановитим та обдарованим дітям – переможцям міських (міста обласного підпорядкування) олімпіад, конкурсів, змагань тощо.

Путівки з частковою оплатою у розмірі 50 % вартості надаються: талановитим та обдарованим дітям – переможцям районних олімпіад, конкурсів, змагань; відмінникам навчання; дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій.

Часткова оплата путівок за рахунок батьків (осіб, які їх заміняють) становить: 20 % – 978,10 грн., 30 % – 1467,14 грн., 50 % – 2445,24 грн.

Бажаючих отримати путівку для дитини просимо звертатись в каб. 204 райдержадміністрації.

 

– «Молода гвардія» розташована біля Одеси…

– Так, український дитячий центр «Молода гвардія» розташований на відстані 20 км від центру Одеси. Він знаходиться під цілодобовою охороною підрозділу державної служби охорони, що робить неможливим потрапити на територію центру сторонніх осіб, запевняє генеральний директор центру Е. Б. Лебединський.

 

Програма зміни насичена заходами різноманітної тематики, в яких діти беруть безпосередню участь. Усі заходи проходять на території дитячого центру, діти знаходяться під наглядом досвідчених педагогів-організаторів.

– Які ще маєте пропозиції для оздоровлення дітей?

– Великий вибір таборів, розміщених на території Львівської області, пропонується для дітей «працюючих» батьків – мова йде про путівки, 90 % вартості яких погашається через Фонд соціального страхування. Це табори: оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» (с. Комарів Сокальського району); дитячий заклад санаторного типу «Світанок» (урочище Помірки Дрогобицького району); дитячий оздоровчий табір «Веселка» (с. Старий Кропивник Дрогобицького району); навчально-оздоровчий табір «Політехнік–2» (смт. Славськ Сколівського району); дитячий літньо-оздоровчий табір «Динамо» (смт. Славськ Сколівського району); оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба» (с. Свірж Перемишлянського району); позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Зірниця» (с. Лісовичі Стрийського району).

Подбайте про оздоровлення своїх дітей вже зараз!

Розмовляла
Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.