«Молоде покоління – За безпечний рух!»

nus.in.ua, 25 квітня 2014, 03:01
0
788
Роздрукувати
«Молоде покоління – За безпечний рух!»

У Львові відбулись фінальні змагання серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху. Цьогоріч за перемогу в обласному етапі конкурсу завзято боролися шістнадцять команд із різних куточків Львівщини.

Учні Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. захищали честь Золочівщии в обласному конкурсі серед команд КВК ЮІР. Готуючись до конкурсу, школярі моделювали костюми, складали вірші, писали пісні, щоб не підвести школу і район у цьому дійстві.

Готували команду «ДТП» (Добровільне товариство пішоходів) заступник директора з виховної роботи Ольга Романівна Барановська та музичний керівник Надія Ярославівна Процак.

Максим Богуславський, Марія Бобків, Степан Шира, Ігор Савка, Христина Крашевська, Роман Балькан, Любомир Процак, Наталя Петришин, Олег Дітчик, Тетяна Лоїк, Вікторія Борщ, Ігор Танчин, Максим Зазуляк, Володимир Балич тішили глядачів гарними сценками, дотепними жартами та піснями.

У першому конкурсі школярі мали підготувати презентацію своєї команди – «візитку». Веселі та яскраві привітання подарували чимало позитивних емоцій та сміху. Не забували учасники про девіз змагань: «Молоде покоління – за безпечний рух!».

Музичне домашнє завдання було найемоційнішим, адже це останнє завдання і від нього залежали результати змагань.

Третє місце у фіналі змагань розділили дві команди – «Солітери» з львівської гімназії «Гроно» та «П’яте колесо» (Радехівський район). «Срібло» здобули «Королі» з Пустомитівського району та команда «Здоровенькі були», що представляла 42-гу школу міста Львова. А от перемогу в обласному конкурсі КВК ЮІР отримали «Перці» (Сокальський район). Представники Золочівщини здобули шосте місце серед шкільних команд міста Львова і області.

Усі учасники змагань одержали грамоти від організаторів, а команди, які здобули призові місця, отримали призи від компанії «Київстар» та смачні подарунки від фірми «Сандора».

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

На фото: команда "ДТП" Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст.

ТЕГИ: змагання, куровичі, КВК, Золочів, газета, №21
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама