Мама, тато, я – спортивна сім'я

nus.in.ua, 21 березня 2014, 01:11
0
2843
Роздрукувати
Мама, тато, я – спортивна сім'я

У четвер, 13 березня, у Золочівському районі відбулись змагання серед спортивних сімей «Мама, тато, я – спортивна сім‘я», які проходили в спортивному залі школи м. Глиняни. До програми змагань входило 5 різноманітних естафет, в яких учасники показали майстерність, спритність, кмітливість та спортивний азарт.
Переможцем стала сім’я Мазур, яка випередила сім'ю з незначним розривом. Саме ці дві сім’ї здобули право представляти наш район на обласних змаганнях серед спортивних сімей, які відбудуться у місті Сокаль. Учасники змагань отримали солодощі.
Призери нагороджені грамотами Золочівської райдержадміністрації. Керівництво та педагогічний колектив, зокрема вчитель з фізичної культури Глинянської школи А. Боргуш, забезпечили належні умови для проведення цього заходу.
А вже у суботу, 15 березня, у місті Сокаль відбулись обласні змагання-фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у рамках ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Тараса Шевченка в Україні. Змагання проводяться управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області. Золочівщину гідно представляли сім'ї Мазур та Хомік, які показали гарні результати у районному етапі.
Сім‘ї змагались у п'яти естафетах у спортивному залі та трьох – у басейні. У загальнокомандному підсумку наша команда зайняла п'яте місце.
В індивідуальному заліку сім’я Мазур зайняла третє місце.
Усі учасники отримали в подарунок від Національного Олімпійського Комітету Львівської області футбольні м’ячі, а переможці та призери – пам’ятні призи та грамоти.

ТЕГИ: спорт, сім'я, Глиняни, естафети, газета, №16
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама