Новини Золочівщини
01:11, 21 березня 2014
3746
0

Мама, тато, я – спортивна сім'я

Мама, тато, я – спортивна сім'я
Admin
Фото: НУС
У четвер, 13 березня, у Золочівському районі відбулись змагання серед спортивних сімей «Мама, тато, я – спортивна сім‘я», які проходили в спортивному залі школи м. Глиняни. До програми змагань входило 5 різноманітних естафет, в яких учасники показали майстерність, спритність, кмітливість та спортивний азарт.
Переможцем стала сім’я Мазур, яка випередила сім'ю з незначним розривом. Саме ці дві сім’ї здобули право представляти наш район на обласних змаганнях серед спортивних сімей, які відбудуться у місті Сокаль. Учасники змагань отримали солодощі.
Призери нагороджені грамотами Золочівської райдержадміністрації. Керівництво та педагогічний колектив, зокрема вчитель з фізичної культури Глинянської школи А. Боргуш, забезпечили належні умови для проведення цього заходу.
А вже у суботу, 15 березня, у місті Сокаль відбулись обласні змагання-фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у рамках ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Тараса Шевченка в Україні. Змагання проводяться управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області. Золочівщину гідно представляли сім'ї Мазур та Хомік, які показали гарні результати у районному етапі.
Сім‘ї змагались у п'яти естафетах у спортивному залі та трьох – у басейні. У загальнокомандному підсумку наша команда зайняла п'яте місце.
В індивідуальному заліку сім’я Мазур зайняла третє місце.
Усі учасники отримали в подарунок від Національного Олімпійського Комітету Львівської області футбольні м’ячі, а переможці та призери – пам’ятні призи та грамоти.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.