Подарунок Романа Смаля Золочеву

nus.in.ua, 19 квітня 2014, 02:18
0
939
Роздрукувати
Подарунок Романа Смаля Золочеву

Днями на клумбі біля Золочівської міської ради висаджено ще один топіар слона, який подарував місту підприємець Роман Смаль. Висаджувати «слона» прийшли Роман Смаль з дружиною та донечкою, яка особливо раділа «слоненятку», депутат Золочівської міської ради Вікторія Шумакова та інженер-будівельник Золочівської міської ради Тарас Куйбіда. Вікторія Шумакова подякувала Роману Смалю за подарунок місту: «Дуже тішить, що наше місто молодіє, оновлюється. Таким дарункам щиро радітимуть дорослі й діти Золочівщини. І з нетерпінням ми всі чекаємо ще на маму і тата для «слоненят». Бо так не буває на світі, щоб були загублені діти.»

Міський голова Золочева Ігор Гриньків подякував Роману Смалю за небайдужість, вклад у втілення мрії про гарне європейське місто Золочів. А депутату міської ради Вікторії Шумаковій голова подякував за ініціативу та активну участь у розвитку міста.

ТЕГИ: подарунок, газета, №20
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама