Новини Золочівщини, Відео
00:02, 12 квітня 2014
2367
1

У Золочеві оселився слон

У Золочеві оселився слон
Admin
Фото: НУС

Садові фігури (топіари) – модний напрям в садово-парковому мистецтві, який застосовується в ландшафтному дизайні. Що ж собою представляють топіари? Це каркасна об’ємна фігура, на котрій росте трава, квіти чи інші рослини. Під зеленою масою не видно металевого каркасу, тож фігура виглядає об’ємною. Це чудовий спосіб прикрасити територію власного подвір'я чи громадське місце відпочинку. Відтепер в нашому місті, на клумбі біля міської ради також красуватиметься екзотична скульптура, топіар у формі слона. А зробив такий чудовий подарунок місту депутат Золочівської районної ради Степан Мафтейович Коропецький.

– Степане Мафтейовичу, що спонукало вас зробити такий подарунок Золочеву?

– Я люблю Золочів. Це чудове затишне містечко куди завжди хочеться приїхати та просто погуляти нашими старовинними вуличками та помилуватись краєвидами рідного краю. Я багато років працював та жив у Золочеві. Зараз працюю керівником ТОВ «Рівнетеплоенерго». Спостерігаючи за тим, як місто стає все кращим, мені також захотілось долучитись до цього процесу і зробити свій вклад в розвиток міста. Усіляко підтримую ініціативу міського голови і надалі буду йому максимально допомагати у межах своїх можливостей. Також вітаю золочів'ян із наступаючими Великодніми святами та бажаю здоров'я, любові та достатку. Хай великодній передзвін принесе у кожну оселю тепло, мир, злагоду.

Тішиться з приводу того, що у Золочеві оселився такий незвичний мешканець і міський голова Ігор Гриньків:

– Степан Коропецький є одним із тих людей, котрі не вперше підтримують наші починання. Попередньо він подарував троянди для клумби біля церкви Воскресіння Господнього. Що стосується слона, то це – перший із чотирьох слонів, які тут будуть встановлені. Наступного для нашого міста добровільно зголосився придбати власник ювелірної крамниці «Теро» Роман Смаль.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.