Новини Золочівщини
01:06, 19 квітня 2014
1059
0

Заради здоров'я жителів міста

Заради здоров'я жителів міста
Admin
Фото: НУС

Гігієна сучасного населеного пункту – це, насамперед, суворе дотримання і виконання тих вимог, які забезпечують найкращі умови для збереження здоров’я людини. У наш час особливого значення набирає змагання за те, щоб кожен населений пункт мав зразковий благоустрій та високу санітарну культуру.

10 квітня цього року відбулась рейд-перевірка проведення санітарної очистки та благоустрою міста Золочева.

Приємно відзначити, що саме із ініціативи Золочівської міської ради відроджується міський парк відпочинку «Здоров’я», територію якого розчищено від кущів, аварійних дерев, прибрано побутове та опале листя, висаджено молоді сосни, липи.

Приєднується до благоустрою, впорядкування скверу, висадження дерев в золочівському парку «Зелений Яр» і рада молодих енергетиків Золочівського РЕМу, які не тільки прибирали парк, викорчовували пеньки, а на їхнє місце висадили липи.

Біля церкви Воскресіння Господнього висаджено молоді туї, як сказав голова м. Золочева Ігор Гриньків: «Насадження молодих туй – один із завершанильних етапів реконструкції площі перед церквою».

І саме завдяки роботі працівників комунальних підприємств та громади міста, учнів шкіл зроблено багато справ, ліквідовано 9 несанкціонованих звалищ побутового сміття, залишилось прибрати несанкціоноване звалище сміття на вул. Промисловій, Вокзальній.

Не завершено прибирання та вивіз сміття (побутового, будівельного) біля недіючої автостанції на вул. Січових Стрільців, на вул. Залізняка власна та прилягаюча територія ПП Терещук Ю. СТОА на вул. Залізняка та інші.

Потребує очищення від сміття старе русло річки Золочівки та територія меблевої фабрики.

У м. Золочеві нараховується 80 контейнерних майданчиків, на яких виставлено 217 контейнерів, які механічно закриваються, миються, але не вирішено питання із їх дезінфекцією.

Дуже прикро, що через неуважне ставлення, жителі міста свідомо чи не свідомо підпалюють, нищать контейнери.

Контейнерні майданчики на вул. Шашкевича, Львівська, С. Бандери, Січових Стрільців потребують проведення обгородження чи висадження живоплотом, на вул. Шашкевича біля території МКП «Золочівтеплоенерго» контейнери встановлені не на тверду бетоновану основу.

ТзОВ «ЕкоБаланс Золочів» уклало 6480 договорів про вивіз ТПВ, із них лише 262 – із індивідуальним сектором, що недостатньо для вирішення питання санітарної очистки та благоустрою.

Відомо, що дзеркалом культури кожного населеного пункту є його зовнішній вигляд: впорядковані вулиці, будинки, вододжерела, річки, струмки, сміттєзвалища, худобомогильники, інакше кажучи, їх санітарний стан. Тому звертаюсь до власників індивідуальних будинків, не забувайте наводити порядок на власних та прилягаючих територіях, не забруднюйте атмосферного повітря шляхом спалювання сміття, укладайте угоди на вивіз ТПВ.

Не вивезене сміття – це постійне джерело інфекції. Як всім відомо, що туберкульозна паличка зберігається в ґрунті. Вже не кажучи про те, що не вивезене сміття є розплідником мух та гризунів і резервуаром інфекційних захворювань. Пам'ятаймо, що чистота міста – це здоров’я його жителів.

Роман ГАЛУШКА, головний спеціаліст
Золочівського міжрайонного управління ГУ ДСЕС У Львівській області

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.