Алея молодих енергетиків

nus.in.ua, 11 квітня 2014, 22:56
0
685
Роздрукувати
Алея молодих енергетиків

Минулої п'ятниці, 4 квітня, Радою молодих енергетиків Золочівського РЕМу було ініційовано висадження саджанців лип в золочівському парку «Зелений яр». Як сказав голова Ради молодих енергетиків Золочівського РЕМу Володимир Шемечко, це вже стало для наброю традицією щороку працювати в парку. З цього приводу звернулися до керівника Золочівського РЕМу ПАТ «Львівобленерго» Миколи Петровича Адамика.

– Миколо Петровичу, як виникла ідея долучитись до благоустрою міста та хто був її ініціатором?

– Ідея виникла минулого року, коли в ПАТ Львівобленерго була створена Рада молодих енергетиків, саме тоді було прийнято рішення висаджувати молоді дерева у містах. Я зібрав весь наш колектив, та й кажу: «Де ми будемо висаджувати дерева? Якщо посадимо 20 чи 30, яка з цього буде користь?» За порадою звернувся до міського голови Ігоря Гриньківа. Він підтримав пропозицію та погодився допомогти, запропонувавши зробити порядок у всьому сквері «Зелений яр». Золочівський РЕМ забезпечив необхідною технікою, ми видалили вибраковані дерева, викорчували пні, а на їх місце насадили липи. Це було минулого року. Цьогоріч продовжили розпочату справу. Хочу подякувати працівникам, які здійснювали вирізання аварійних дерев, а саме, майстру золочівської експлуатаційної дільниці № 4 Данилу Топишку, молодим енергетикам Ігорю Чалаку, Юрію Остапіву, Роману Гуді та Ігорю Михневичу. Висаджували липи члени ради молодих енергетиків: Володимир Шемечко, Дем’ян Баландюк, Володимир Римарчук, Руслан Содома, Андрій Шемечко, Богдан Михайлів. Загалом в парку працював весь наш колектив.

– Сквер «Зелений яр» за своєю красою – один із небагатьох куточків нашого міста, де жителі нашого міста можуть відпочити, – розповідає міський голова Золочева Ігор Гриньків. – Приємно, що Золочівський РЕМ відгукнувся на мою пропозицію впорядкування саме цього скверу. Ідучи назустріч бажанням мешканців прилеглих житлових будинків, разом із працівниками Золочівського РЕМу, маємо багато зробити. Уже працюємо на тим, щоб встановити у сквері гарні зручні лави. Також маємо впорядкувати дитячий майданчик, встановити сучасні опори вуличного освітлення.

Сквер також закріплений за ЗОШ № 2 м. Золочева. На рівні з працівниками Золочівського РЕМу дякую працівникам та учням школи, які допомагають у парку. Прикро, що минулого року у сквері було висаджено багато зелених насаджень: кулясті туї, самшит, значна частина яких була просто викрадена.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: парк, дерева, газета, №19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама