Висаджено туї біля церкви

nus.in.ua, 11 квітня 2014, 23:52
0
1537
Роздрукувати
Висаджено туї  біля церкви

Біля церкви Воскресіння Господнього висаджено молоді туї. Як сказав міський голова Ігор Гриньків, насадження молодих туй – один із завершальних етапів реконструкції площі перед Церквою:

– Щиро дякую колективу ТзОВ "Електроконтакт Україна" в особі директора підприємства Андрія Гаврильчика за те, що придбали для міста туї. Також вдячний Ярославу Купину за те, що взяв на себе обов'язок постійно доглядати ці рослини.

 

Ще біля церкви ще слід поставити лави, про що неодноразово просили жителі міста, та висадити близько 20 кущів магнолій. А ще хочу звернутись до усіх золочів'ян з проханням, у зв‘язку з відсутністю коштів у міському бюджеті, бажаючих придбати магнолії чи лавки для міста зголоситися до міської ради.

Нагадаємо, що реконструкція цієї площі проводилась впродовж двох років. Уже зараз маємо гарно впорядковану площу, яка милує око не лише золочів'янам, а й гостям нашого міста.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: бруківка, туї, Гаврильчик, ЕКУ, газета, №19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама