Перемога Семена Ничвида

nus.in.ua, 3 квітня 2014, 10:22
0
663
Роздрукувати
Перемога Семена Ничвида

Цього хлопчика захоплено слухають і щедро нагороджують аплодисментами слухачі багатьох урочистих заходів. Бо 12 річний Семен Ничвид майстерно декламує вірші, особливо, поезію Великого Кобзаря. Минулоріч став лауреатом Всеукраїнського конкурсу читців поезії Шевченка. У своїй номінації хлопець посів друге місце, а його брат Євген – третє. Семен Ничвид любить мистецтво слова, є активним учасником молодіжного театру «Край» (керівник Катерина Тихонова). Пророчі слова Кобзаря, можливо через те звучать з його вуст так палко, бо народився Семен, як і Тарас, 9 березня. А ще шанувальникам гумору варто почути гуморески у його виконанні. Все це додає Семенкові натхнення до вдосконалення майстерності декламування. Та сьогодні ми розповімо про ще одне захоплення Семена – акордеон.

Нещодавно хлопець виборов спеціальний приз «За краще виконання музичного твору Миколи Різоля» у VIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних баяністів та акордеоністів ім. Миколи Різоля, присвяченому 95-річчю з Дня народження видатного аранжувальника, композитора М. Різоля та 75-річчю квартету ім. М. Різоля, який проходив у Дніпропетровську. У ці неспокійні березневі дні дніпропетровці дуже доброзичливо, з розумінням приймали золочів‘ян та багатьох інших учасників конкурсу.

На підготовку до конкурсу було обмаль часу. Та викладач по класу акордеона та баяна Галина Петрівна Осташевська зробила все, щоб учень зумів якнайкраще продемонструвати всі грані свого таланту. У виконанні Семена на конкурсі неперевершено звучали «Угорський чардаш» в обробці В. Лушникова та українська народна пісня «Гандзя» в обробці М. Різоля. Нелегко було перемогти у цьому конкурсі, адже тут змагались понад 300 учасників. Головою журі був народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів, професор Національної музичної академії ім. П. Чайковського Володимир Володимирович Бесфамільнов, якому Семен після конкурсу декламував вірш «Ми – українці» (В. Сіренко). Професор був вражений, з захопленням слухав Семена.

Семен з вдячністю згадує усіх, хто допомагав йому готуватись до конкурсу: дирекцію і викладачів Золочівської музичної школи, особливо свого першого викладача Ірину Ярославівну Лісну-Шеремету, усіх, хто його прослуховував, давав рекомендації та поради, приділив свій час, а також дуже дякує Ярославу Федоровичу Іванині, який допоміг врегулювати акордеон. А ще своїй мамі Тетяні Леонідівні, яка докладає багато зусиль, щоб її надзвичайно талановиті діти завжди досягали найкращих результатів, докладаючи для цього максимум зусиль, щоб їх життєвим кредо було: «Якщо не я, то хто?»

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

На фото: Семен Ничвид із викладачем Галиною Петрівною Осташевською під час конкурсу у Дніпропетровську

 

ТЕГИ: Семен Ничвид, вірші, газета, №18
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама