Новини Золочівщини
21:00, 08 лютого 2014
1898
0

Шевченкові присвячуємо

Шевченкові присвячуємо
Admin
Фото: НУС

200 років тому маленьким кріпаком Тарасом народився великий Кобзар України. І невтямки було малому сироті, які пристрасті вируватимуть впродовж століть з приводу його малюнків, поезій, поем, листів… Він просто не уявляв свого життя без малювання і поезії, бо ж багатьма талантами обдарував його Творець. І найважливішим з них був талант любити рідну Україну, її знедолений народ, кликати його на боротьбу за волю, вірити, що «на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син і буде мати і будуть люди на землі».

Тож у нинішній 2014 рік – рік Кобзаря кожен українець прагне віддати шану великому таланту Тараса Шевченка. І найпершими свої таланти дарують ювіляру наймолодші, найщиріші і найталановитіші українці.

Визначено переможців у районному етапі конкурсу малюнків до творів Тараса Шевченка та конкурсу кращої учнівської поезії про Кобзаря. У конкурсах беруть участь учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. У номінації «живопис» перше місце здобув Панас Москва, учень 5 класу Гончарівської ЗОШ І-ІІ ст.; на другому місці – Єлизавета Ліщенко, учениця 7 класу Сасівського НВК; а на третьому – Вікторія Інасарідзе, учениця 2 класу Словітської ЗОШ І-ІІІ ст. та Діана Фурда, учениця 2 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. У номінації «графіка»: 1 місце у Вікторії Міносори, учениці 8 класу Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст.; 2 місце – посіла Ярина Чучман, учениця 7 класу Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст. та Богдан Сидорович, учень 2 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; 3 місце – Наталя Навроцька, учениця 11 класу Сновицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Марія Ващак, учениця 6 класу Верхобузької ЗОШ І-ІІ ст. За підсумками конкурсів визначено переможців у номінації «власна поезія». Перше місце здобули поезії Валентини Саїк, учениці 7 класу Ясеновецького НВК та Анни Кусень, учениці 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; на другому місці – Ірина Токар, учениця 8 класу Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст., Ірина Демид, учениця 2 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Руслана Бораковська, учениця 2 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст.; на третьому – Марія Мамчур, учениця 9 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст., Антоніна Чеховська, учениця 3 класу Словітської ЗОШ І-ІІІ ст. та Богдан Пастернак, учень 3 класу Словітської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.